Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is egy kivételes...

Szerintetek is egy kivételes szépség az ebben a filmklipben szereplő hölgy? 25L

Figyelt kérdés

Az ő neve egyébként Hunter Tylo,aki szerepelt a Maharadzsa lánya című tévésorozatban is,amit időnként le is szoktak adni a televízióban.Íme a filmrészlet.


http://www.youtube.com/watch?v=7hs_aDbRotk&feature=related


2011. márc. 1. 08:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem annyira nem szép.


19/L

2011. márc. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen szét van műtve az arca.:S
2011. márc. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2011. márc. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2%

Szerintem nagyon szép volt fiatalon!Biztosan most is az. A klip megnézése nélkül is pontosan emlékszem rá!

Arra meg kíváncsi lennék, hogy milyen a külsejük azoknak az embereknek, akik egyből lehúzták őt!Nyilván hagy némi kívánni valót maga után a külsőtök. Ez a nő gyönyörű! Vagy irigyek vagytok, vagy vakok!

2011. márc. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Szerintem is tök szép ez a nő.Meglehetne azé irigyelni őt ...:-)))
2011. márc. 1. 09:35
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy olyan kedvességet áraszt a szeme, ami megnyugvást sugároz magából. Ez okozhatja a különösen szép érzést. Nekem mindenesetre szimpatikus, biztosan keresném a társaságát.:)
2011. márc. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%

"Szerintem nagyon szép volt fiatalon!Biztosan most is az. A klip megnézése nélkül is pontosan emlékszem rá!

Arra meg kíváncsi lennék, hogy milyen a külsejük azoknak az embereknek, akik egyből lehúzták őt!Nyilván hagy némi kívánni valót maga után a külsőtök. Ez a nő gyönyörű! Vagy irigyek vagytok, vagy vakok!"


Nála ezerszer szebb nőket látni nap mint nap utazás közben. Egyébként a kérdező a véleményünkre volt kíváncsi, hadd ne keljen már megmagyarázni, hogy kinek miért nem tetszik. Sajnálom, hogy ennyire sekélyes vagy és buta.:S Nem cserélnék veled.

2011. márc. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

09:27-es! Ezt imádom ebben az oldalban! A kérdező feltett egy eldöntendő kérdést, (ugye, igen/nem válaszok lehetségesek rá) és aki nem a te szád íze szerint válaszolt, nyilván irigy a belinkelt képre...

Hát őszintén szólva, minden irigység nélkül, én egyáltalán nem szeretnék így kinézni... ugyanis férfi vagyok, és egyszerűen nem vagyok ennyire elájulva ettől a nőtől. Az én szememben nem kivételes szépség.

De attól még te nyugodtan hidd azt, hogy irigy vagyok rá :PP

2011. márc. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hahó!!!!

Ne már!!!!

Egyébként biztos ti is tudjátok, hogy pont ezért nem szabadna eldöntendő kérdéseket feltenni. /mint köztudott!/

Mert bármin képesek vagytok vérre menni.

Légyszi, tartsátok egymást akkor is tiszteletben, ha éppen nincs pofontávolságra.

Jólét!

2011. márc. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szépnek szép, főleg a haja. De így a videóban azt látom, hogy táskás a szeme alja, és a fekete sminkje is ráfolyt. Mondom én ezt női szemmel. Nem tudsz róla fényképet mutatni? Amúgy máshol biztos nagyon szép lehet, én nem mondom, hogy nem.
2011. márc. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!