Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek milyen hajnövesztési...

Kinek milyen hajnövesztési módszer vált be?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmi extra nem kell, nő az magától. Nekem már a derekamig ér. Sose vágatok belőle.
2013. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nekem 3 éve nem nől pedig nem vasalom és hajvégápolót is használok...kb 4 -5 havonta vágatok a végéből ha töredezett, nem értem mi baja lehet
2013. máj. 10. 22:36
 3/11 anonim ***** válasza:
olyan nincs, hogy nem nő a hajad. valószínű, hogy az ápolás ellenére is törik a végéből folyamatosan. de az is lehet, hogy nincs a fejbőröd elég tápanyaggal ellátva vagy nem jó a vérallátása. próbálj valamit változtatni az étkezéseden vagy vegyél vitamintablettát. ha minden nap pár percig az ujjbegyeddel masszírozod a fejbőrödet, az is segíthet. ezenkívül a sampon és balzsam minősége sem mindegy. keress szilikon- és SLS-menteseket. ja és a ricinusolaj a legjobb természetes hajnövesztő :)
2013. máj. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Igenis van olyan, hogy nem nő. Mindenkinek a génjeiben van,milyen hosszúra tud megnőni a haja. Persze valamennyire az ápolás is befolyásolja, de szerintem te mindent megtettél.
2013. máj. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
tehát ha 3éve ekkora akkor valószínű hogy hosszabb már nem lesz?
2013. máj. 11. 11:00
 6/11 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. a haj, akármilyen genetikai adottságaid vannak, igenis nő. abból is látszik, hogy a kérdező írta, hogy jár vágatni a végéből. tehát, ha mindig ugyanolyan hosszúnak látja a vágatással, akkor bizony pont annyit nő, mint amennyi le lett vágva. a haja mindenkinek nő, csak különböző tempóban. lehetnek genetikai okai is, viszont olyan nincs, hogy nem nő. nem tudom milyen hosszú hajad van, kérdező, de ha x hosszúságúra megnőtt valamikor, akkor csak nő. valamilyen okból lelassult a növekedése 3 éve, ennek a fent leírtak lehetnek az okai. ne add fel. próbálj ki mindent, amit lehet, veszíteni nem veszíthetsz vele, de nyerhetsz egy szép hosszú hajkoronát :)
2013. máj. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én már próbálkoztam mindennel..úgy mosok hajat és úgy szárítom hogy ne töredezzen vagy kevésbé, este befonom hogy ott se töredezzen, hajvég ápolót használok és olyan sampont,balzsamot ami nem terheli és nincs tele szilikonos cuccokkal, használtam már biovanne-t is fodrászom ajánlásával..nemjött be, használtam ricinus olajat..nem jött be és szerintem elég egészségesen is táplálkozom akkor mi más tudnék még tenni?
2013. máj. 11. 21:24
 8/11 anonim ***** válasza:
bánfi sampon + bánfi hajszesz, ricinus olaj pakolás, és revalid kapszula:)
2013. máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a fonás szerintem pont, hogy elősegíti a töredezést. volt egy időszakom, amikor mindig befontam, hogy szép hullámos legyen, és nagyon csúnyán tört, így inkább abbahagytam. ha leeresztve van a hajad, az a legjobb, akkor pihen. viszont néha érdemes tornáztatni. kösd fel magasra, de ne szorosra, amikor otthon vagy. és masszírozd a fejbőröd az ujjbegyeddel esténként, hogy élénkítsd a vérkeringést. ja, és a hajszárítás se a legjobb, ha megteheted inkább hagyd megszáradni magától. sajnos nem látok bele a hajhagymáidba, de biztos van valami problémájuk. mindenesetre amíg csak lassan nő a hajad és nem hullik, addig jó :) próbálgatni kell minden módszert és megtalálni, ami beválik. remélem tudtam segíteni :)
2013. máj. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja, akartam kérdezni, hogy milyen hosszú a hajad jelenleg? :)
2013. máj. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!