Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcszőrzet erősítés, dúsítás?

Arcszőrzet erősítés, dúsítás?

Figyelt kérdés
Van-e bármilyen krém vagy hasonló eszköz, mód amivel lehet az arcszőrzetet erősíteni, dúsítani?
2013. máj. 11. 14:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha apámnak erős dús volt a szőrzete, akkor hasonlóra számíthatok én is, mint a fia, nem?
2013. máj. 11. 14:53
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne. Most is borotválkozom, szóval a "ne akarj minden nap borotválkozni" "egyszer csak szidni fogod" válaszok nem nyernék meg az én tetszésemet sem. Egyébként 15 vagyok, és egy barátom számítógépen megmutatta, milyen lennék arcszőrzettel, és bármit vállalnék azért a látványért...

Szóval jöhetnek az én részemre is a válaszok :D

A borotváld sokszor szerintem nem válik be, a tesztoszterontermelést-fokozó szerek pedig szerintem nem járnának túl sok sikerrel, tekintve, hogy ebben a korban a tesztoszteron gyakorlatilag tetőzik.

2013. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

tesztoszteron szereket TILOS szedni, elsorvadnak a herék és olyan helyen is nő szőr ahol nem hinném h akarod, pld teljes hát...

Én minden 2. nap borotválkozom a borosta miatt, de még nem az igazi..

2013. máj. 12. 12:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti, Mr. Cyber-doktor :D a szintetikus tesztoszteron tényleg kivált hasonló tüneteket, de azok a szerek, melyek növénykivonatok segítségével fokozzák a szervezet saját tesztoszterontermelését, nem okozhatnak ilyesmit.

Ha a szervezetbe bekerül a t., nem csoda, hogy a herék leállítják a gyártását, ha viszont gyártásra készteted őket, nem jöhet létre semmi ilyesmi.

2013. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és ez a háton nő a szőr... Ha ott nő, akkor alapból is nőne. A tesztoszteron-szint az elérhető maximumon "pörög" 16-21 éves korban. A tesztoszteron nem tud olyan helyen szőrt növeszteni, ahol amúgy nem.
2013. máj. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!