Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az amitől gyorsabban nő és...

Mi az amitől gyorsabban nő és dúsabb lesz a hajam? Valami olyan kéne ami tényleg hatásos és hamar meglátszik az eredménye.

Figyelt kérdés
És nem ricinusolaj mert az nekem nem vált be. Valami más leginkább természetes módszer kéne.(nem tabletta stb...)

2013. febr. 11. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen... a hajnövekedés genetika.
2013. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam már sok mindent, nem nagyon lehet befolyásolni ezt. Viszont kétszer leradíroztattam a hajam, azóta kifejezetten dúsabbnak tűnik, lehet, hogy azért mert szárazabb lett.
2013. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A ricinusolaj lelapítja és zsíros hatása lesz, azt inkább csak szemöldökre és szempillára szokták használni.
2013. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a Balea coffeines samponja és tonikja? Sokaknak bevált, nekem is gyorsabban nő tőle kicsit, anyukámnak is.
2013. febr. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ricinusolaj, sörélesztő kapszula:) nekem mind a kettő bevált!
2013. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én szedtem 2 hónapig Hair Clinic kapszulát, hogy dúsabb legyen a hajam, nem a hossza miatt mert alapból hosszú hajam van, de csak annyit értem el vele hogy egy hónapba 2x annyit nőtt mint szokott, dúsabb viszont nem lett.
2013. márc. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!