Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aknesol (régi, sárga kiadás)...

Aknesol (régi, sárga kiadás) valaki már elkészitette gyogyszertárban, milyen recept alapján keverik ki?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 21:55
 1/2 anonim válasza:
100%

Üdv. Igaz hogy a piacra került az Aknesol Clean ecsetelő, de többen is elégedetlenek, hozzáteszem velem együtt a készítménnyel. Akinek csak ez volt régen hatásos, nagyot fog benn csalódni. Pedig először örültem, hogy nem kell a patikusnál kevertetni. Némi keresgélés után rájöttem, hogy az új tubus hatóanyaga némileg eltér a régi dobozétól, a gyártó szerint ezzel kíméletesebbé vált a lötty. Minden bizonnyal, de szerintem csak a pattik érzik jobban magukat tőle. A helyi patikában újból elkészítettem maganak a régi koktélt, hogy ne kelljen gyakran menni mindjárt 2 adagot, amit egy szép barna üvegbe töltöttek bele, mindössze 1171 Ft-ért. Mennyiség: Methenaminum 18 gr, Tinctura benzoes 0,95gr, 96%-os alcohol 50,54 gr, desztillált víz 50,54 gr

Így kb. 50%-os alkoholos oldatot kapunk, ami szerintem elég jól közelíti a régi sárga dobozost. Több helyen olvastam hogy 70%-os alkohollal kevertetik, én is úgy csináltattam először... Hát még az én edzett férfi bőrömnek is épp elég volt elviselni. Amit most csináltattam, az nagyon jó lett. Persze nem árt ha épp ismerős a patikus, mert alkoholt csak úgy a szép szemünkért lehet hogy nem adnak ki. Egy próbát biztosan megér. Remélem tudtam segíteni. Üdv

2013. aug. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kész, gyári flakonban kapni, de nem ér semmit sem. felesleges pénzkidobás volt-nekem legalábbis.
2014. szept. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!