Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valakinek bevált valamilyen...

Valakinek bevált valamilyen módszer stria kezelésére?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és rengeteg fehér csík, stria van főként a combomon és fenekemen,ami nagyon zavar. Tud valaki valami jó módszert vagy valami krémet ami használt legalább egy kicsit?

Hallottam lézeres, mezoterápiás és egyéb kezelésekről, de gondolom nem olcsó egyiksem..

valami ötlet? :/



2013. máj. 11. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos semmi nem segít rajta.Valamennyire megelőzhető,ha nincs hirtelen hízás vagy fogyás,illetve sportolsz rendszeresen és hidratálod a bőrödet.
2013. máj. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A ricinus olajról hallottam , hogy elvileg halványítja.Teljesen nem lehet eltüntetni.
2013. máj. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A reconstria nagyon jól halványítja őket, én is használtam, szuper krém.
2013. máj. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem a Gerovital Plant krém használt valamennyire. Nekem pirosak voltak, és kihalványította.
2013. máj. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!