Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valaki akinek mély hámlasz...

Van valaki akinek mély hámlasztással sikerült eltüntetni a hegeket az arcáról? Valóban használ?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 08:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Használtál már bármiféle hámlasztót?
2013. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem, akkor javaslom, hogy először próbálj ki egy otthoni hámlasztásra való terméket. Mélyhámlasztást így nyárhoz közel amúgy nemigen végeznek jószívvel... Nekem otthoni hámlasztásra az Isis Pharma Glyco-A krémje vált be, ez 12%-os AHA savat tartalmaz és egy hónapig 2 naponta használva minden heget leszedett. (Az orcámon volt egy vágás, meg még egy, a szemöldököm fölött.) És a pigmentfoltokat, pattanás utáni hegeket stb.-t is szépen leszedte. Az otthoni gyengébb, alacsony százalékú hámlasztók ugyanazt tudják, mint egy orvosi hámlasztás, csak nem hoznak hirtelen látványos eredményt, hanem több hét alatt lehet elérni a kívánt bőrt. Egy orvosi mélyhámlasztás százezres nagyságrendnél kezdődik, míg az előbb említett terméket és egy hozzá tartozó fényvédőt 9000 Ft-ból kihoztam.
2013. máj. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem az utolsónak igaza van:) otthoni hámlasztást én is végzek még nyáron is, bár akkor alacsonyabb százalékossal és nagyon hatásos. A mélyhámlasztásnál pedig ha jól tudom otthon is kell maradni, hámlik a bőr, kellemetlen, stb. Itt ilyen nincs, felkened, kivárod az adott időt, lemosod, ennyi és sokkal szebb lesz a bőröd állapota is, nem csak a hegeké.

Isis pharmán kívül még a suiskin aha&bha szérum van (8% aha tartalom, illetve egy kis szalicilsav is, ez problémás bőrre, vagy ha még sosem hámlasztottál, kezdésnek tökéletes)

Aztán van még neostrata, ezek drágábbak picit, de állítólag nagyon megéri, ráadásul itt többféle is van, 10%os, később (ha már megszokta a 10%ost a bőröd) folytathatod 15%ossal is. Lehet mintákat is rendelni, kb 300 forintért

Esetleg még a yamunának van erősebb, 15%os aha gyümölcssavas ampullája, bár ezt elég nehéz beszerezni, de egy ismerősöm pl imádja [link] erre gondolok (ne ijedj meg, ettől a csak kozmetikus használhatja szövegtől, mert ha rendesen fényvédőzöl, nem napozol direktbe, stb, akkor semmi baj nem lehet)

Ha külföldről tudnál rendelni, akkor ajánlom még a paula's choice termékeket, főleg hogy mintákat is lehet rendelni, így ki tudod tapasztalni, hogy melyik termék jó a te bőrödre, mert rengeteg féle van.

2013. máj. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hol tudok venni ilyen krémeket és hozzá tartozó fényvédőt ? Sosem használtam hámlasztót.Elég sebhelyes az arcom és szeretném eltüntetni.
2013. máj. 12. 14:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Én voltam mikrodermabráziós kezelésen, eddig háromszor, sokkal szebb az arcom, és nem is nagyon jött ki pattanás sem (pedig előtte szörnyen pattanásos volt a bőröm és ronda hegeim voltak). Szóval mindenképpen ajánlom! Napfényvédő kell utána, minimum 50 faktoros. Avonnál tudsz rendelni pl, vagy DM-ben, Rossmanban is van.
2013. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mikrodermabráziós kezelést kozmetikába végzik és mennyi egy alkalom?
2013. máj. 12. 19:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Kozmetikus csinálja, igen. Nos, nekem kedvezményesen csinálta, így 1500 volt, de olyan 3500-tól felfelé van egy ilyen kezelés.
2013. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az első és második vagyok, és az AHA hámlasztómat a gyogypatika.hu-ról rendeltem (5 munkanap alatt hozták ki), de tudtommal jó hámlasztókat lehet rendelni a bbkrem.hu-ról vagy van a La Roche-Posaynek is egy retinolsavas készítménye (Redermic termékcsalád tagja), amit patikákban lehet megvásárolni kicsit magasabb áron, 8000 Ft-ért. Fényvédőket szintén érdemesebb gyógyszertárakban beszerezni vagy nagyobb parfümériákban (Douglas pl.), mert ezeken a helyeken árulják a legmagasabb minőségűeket, legmagasabb faktorszámmal rendelkezőket. Patikások közül a Vichy Capital Soleil termékcsaládot érdemes megemlíteni (főleg a mattító fluidot), a Biodermától a Photoderm (AR) termékcsaládban vannak jó fényvédők, s talán a legeslegjobbjai az Avéne márkának vannak. Douglasból a Lancaster márka a legkiemelkedőbb. Összességében az az ideális, ha 8 000-15 000 Ft-ot költesz az egészre, ennél kevesebbet vagy többet nem érdemes. Nem feltétlenül szükséges a hámlasztót egy márkától venni, de fontos, hogy a hámlasztót arctisztítás után min. fél órával kend, ekkor egy enyhe csípő érzést fogsz tapasztalni, majd csak egy órával a felkenés után vigyél fel bármit is a bőrödre (hidratáló krémre gondolok), és ha már hámlasztasz, a legeslegfontosabb a fényvédelem. Javaslom, éjszakánként hagyd fönt az AHA-t és reggelent alaposan, precízen kend a fényvédőt, mert így nem lesz fényérzékeny a bőröd. Remélem tudtam picit segíteni, ha kell még valami, nyugodtan írj üzenetet. Jó szépülést! :)
2013. máj. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be az AHA-s kezelés, pedig voltam ilyenen. :-/
2013. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Neostrata krémeket gyógyszertárakban lehet venni, isis pharmát a herbaházban, suiskint a www.bbkrem.hu-n Fényvédőt gyógyszertárból válassz, a vichyt most tényleg sokan szeretik.
2013. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!