Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kis fejhez és görbe orrhoz a...

Kis fejhez és görbe orrhoz a rövidhaj?

Figyelt kérdés
Sokszor gondoltam rá hogy levágatom rövidre(jelenleg váll alatt van 10cm-rel) De lehet hogy nagyon hülyén állna mert pici fejem van es lehet hogy nagyítja az orrot. Bár nem értek hozzá. Szóval szerintetek hülyén nézne ki? Ha igen, tudtok valami frizuratippeket? L

2013. máj. 12. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem nem. Ismerek egy lányt, akinek kicsi a feje, de nagy az orra :D Nagyon szép lett rövid hajjal (pixie), bár neki óriási bociszemei vannak, lehet, ez tereli el a figyelmet.
2013. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem normál fejem van, de baromi magas a homlokom, orrom görbe és mindenkinek tetszett a rövid hajam :D Felborzolva az igazi!
2013. szept. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!