Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőr pír, barnás foltok,...

Bőr pír, barnás foltok, folytonos vízszerű "pattanás"? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]



már olyan ronda a homlokom folyton ott jönnek ki rajtam ezek ... az arcom többi részén nem.. legszívesebben levágnám és új bőrt tennék rá mert már nagyon kivagyok tőle.. hova kéne mennem valami nagyon durva krém ami leszedi még a bőrt is vagy én nem tudom mit kéne tenni.. kozmetikusnál voltam párszor ,de nem lett jobb..



2013. máj. 13. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a táplálkozásodat kéne átalakítani gyökeresen. Nálam ez hozta meg a jó irányú végleges változást :)
2013. máj. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha tényleg ennyire rossz a helyzet, akkor miért nem volt még annyi eszed, hogy elmész bőrgyógyászhoz?

Nekem a nyakamon volt hasonló, amint kiírtak szabadságra már húztam is a bőrdokihoz. Felírt egy krémet, két hét múlva nem volt semmi bajom! És még a bőröm is megmaradt. :) Szóval tudom ajánlani neked is a szakembert!

2013. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nincs időm ráadásul itt mire kapok idő pontot.. ráadásul ott is volt már olyan hogy bement valaki időpontra és nem került be aznap.
2013. máj. 13. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!