Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez igaz? Testépitő vagyok és...

Ez igaz? Testépitő vagyok és el szeretném tünteni vagy kicsit elhalványolodna vagy valami mert csunya és idegesit :S

Figyelt kérdés
Ezek a repedések először lilás színűek, majd az idő múlásával kifehérednek és gyöngyházas áranyalatúvá válnak. A terhességi csíkok kialakulásáért elsősorban a genetikai hajlam a felelős, ezért a különféle krémekkel és olajokkal történő ápolás sem jelent minden esetben biztos megelőzési módszert. A már meglévő striák ellen leginkább a professzionális eljárások (lézeres kezelés, plasztikai sebészet) nyújthatnak többé-kevésbé hatásos megoldást, de a nem túl régi és felszínes csíkokat akár a házi praktikák segítségével is halványíthatod. Hidratáló testápolóhoz keverj pár csepp illóolajat (pl. szőlőmag, fahéj, mandula vagy len) és ezzel masszírozd naponta a pocakod, de az természetes olívaolaj, kakaóvaj és E-vitamin külső alkalmazása is hatásos lehet - ha rendszeresen és kitartóan használod. Tipp: a megfelelő ápolás és gondos hidratálás (kívül-belül) segíthet megőrizni a bőr rugalmasságát, ezáltal pedig csökken a terhességi csíkok kialakulásának esélye is?

2013. máj. 13. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok testépítő, de kemény spinning edzéseket veszek, meg futok is és kicsit megvastagodott a combom, ami után nekem is striatenger lett. A krémek egyáltalán nem hatásosak, mert hidratáló krémet minden nap használtam előtte és most, abba pedig voltak különféle vitaminok, sheavaj, kakaóvaj, olajok stb, stb. Teljesen hatástalan. Most Neostrata Lotion Plus AHA 15 nevű hámlasztó testápolót használok és az nagyon szépen halványítja őket, de teljesen eltüntetni elvileg semmi nem tudja. Halványításra még a body wrapping is jó lehet valami másfajta kezelés kiegészítésére.
2013. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eltüntetni nem lehet már őket,mert a rostok elszakadtak.Én a borostyánkivonatos krémet ajánlom vagy a Thermo Body-t.Érdemes kipróbálni.
2013. máj. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!