Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem tudtok testépítő szert...

Miklós19 kérdése:

Nem tudtok testépítő szert ami hat is tapasztalatotok szerint?

Figyelt kérdés

én ezt találtam de ez jó vagy nem?

[link]

amugy nem rég óta kondizok kb 1 hónapja


2013. máj. 7. 22:37
1 2 3
 1/24 poiu ***** válasza:
Vas?
2013. máj. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
most valami normális választ kérnék am nem az hogy nincs izmom mert barátnőm oda van a karomtól csak hasra meg mellre kéne egy kicsit és akár hogy csinálom nem megy ezért kéne valami testépítő szer
2013. máj. 7. 22:54
 3/24 dirtboy ***** válasza:
90%

elvagy tévedve haver,olvass mert nagyon keveset tudsz.

[link]

2013. máj. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Hagymásbab.
2013. máj. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Adom az előttem szóló véleményét, egyébként meg egy hónap után vagy besózva, hogy még nincs akkor eredmény? Hát ne is várj, ehhez valamivel több idő kell.

Feltételezem normális étrended van...

2013. máj. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Mmint dirtyboy-ét, nem a hagymásbabot :D
2013. máj. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Miklós, legyen tömegnövelő étrended, multivitaminod, edzés után pedig protein + 50g gyors ch (pl dextróz) és nősz, mint a gomba.

De először is sokat olvass, mert homályos ez még neked.

2013. máj. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 tap bela ***** válasza:
100%

Sajnos kiemelsz egy komplex táplálékból 1 tápkieg készítményt, anélkül, hogy először a szilárd étkezésedet tennéd rendbe.


A tápkiegek piacán nem létezik (tudomásom szerint) gyorsan, azonnal ható izomtömegnövelő. Egyébként is a tömegnövelők egy része alapból tartalmazhat taurint, arginint....


Amit belinkeltél oldalt, nem találom hogy a cég hol található, telephely , stb.

2013. máj. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 poiu ***** válasza:
Még több vas. Ha egy hónap után türelmetlen vagy és egérutat keresel, akkor nincs sok esélyed, hogy 10 évig csináld. Szerintem át kellene állítani az agyadat. Olvass, tájékozódj. Ha valamennyire is tájékozott lennél, adtál volna magadról adatot (cm/kg, testzsír%). Honnan a fenéből tudjuk, hogy gebe vagy, vagy viziló?
2013. máj. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
kezdőként, több év naturál edzés és helyes étkezés és pihenés, ez az ami hat!!!!
2013. máj. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!