Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Először voltam szoláriumban...

Először voltam szoláriumban nem is égtem meg csak minimálisan vagyok piros, nem vészes. Mikor menjek legközelebb, ti milyen gyakran jártok?

Figyelt kérdés

Fehér bőröm van most voltam először szoliban, állóban. 6 percre mentem be mert a szolis nő mondta, hogy annyira menjek. Az arcom picit piros de nem vészes még van ahol piros vagyok de nem égtem le, nem lettem vörös mint a rák. :) Tudom, hogy nem egészséges, de a mai világban semmi sem egészséges. Én csak azért szeretnék szoliba járni hogy ne legyek még a kádnál is fehérebb, legyen valami barnás színem de nem akarok túlságosan szolibarna lenni sem. Ti milyen gyakran jártok, hány percre mentek be?

20/L


2013. máj. 14. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem 1 hete még várj,ha picit megpirultál én is úgy csináltam amikor elsőnek mentem. tavaly hetente-2 hetente mentem 8-10 percre, rohadt jó színem lett,igaz nekem hajlamos a bőröm a "barnulásra", most fehér vagyok mert hanyagoltam ősztől-tavaszig ,mert kicsit drága is.
2013. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!