Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hideg van /télen, előjönnek...

Ha hideg van /télen, előjönnek a testemen piros hólyagos pöttyök miért van ez, mi ez?

Figyelt kérdés
Mar ketto eve kb. Ha hideg van a felso testemen elo jonnek ilyen piros holyagos viszketo pottyok. Elsonek el kezd viszkedni es 5perc sem kell es elojonnek azok a bizonyos pottyok..! Miert lehet ez es mi lehet ez, mit ajanlatok kenegessem a testemet valamilyen kremmel vagy valami mas otlet? Ha valaki azt ajanlana hogy menjek el borgyogyaszhoz, mar voltam egynel nem tudta mi ez.. Szedtem a metypred azteroidot nem mult el tole. Elore is koszi a valaszokat..

2013. máj. 12. 13:57
 1/7 anonim válasza:
Szerintem hideg allergiád van. Nagyon ritka, de előfordul, az egyik osztálytársamnak is van. Mennyire nagyok ezek a foltok? Rendes orvoshoz menj, lehet, hogy ezt egy bőrgyógyász nem tudja megállapítani.
2013. máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan mint a pattanas csak piros ahhoz tudnam hasonlitani pl. Mint a csalancsipes,mert holyagos is.. Apro pottyok.3-6mm-ig kb.. De elo jon es fel ora vagy 40percen belul el is tunik..
2013. máj. 12. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
bizony, hidegallergia, ismerős úgy nézett ki, mint aki leforrázta magát, pedig a sálat is az arcára kötötte. Bőrgyógyászhoz ment ő is, de nemcsak krémet írt, hanem tablettát is, és hozzátette, hogy le van gyengülve az immunrendszere, azért is jött elő neki.
2013. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen igen. Hamar megbetegszem/megfazom..
2013. máj. 12. 16:42
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor menjek el hazi orvosomhoz es mondjam meg neki,hogy nagyvaloszinuseg szerint hideg allergiam van irjon fel ra valami *gyogyszert*?
2013. máj. 12. 16:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem akkor nem jon elo ha jo ido van hoseg ha sut a nap... Szoval ha le hul az ido pl. Este fele akor mar kezdodik ez.. Viszket es utana ki jonnek a pottyok/holyagszerusegek..
2013. máj. 12. 16:47
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem magán bőrgyógyászhoz menjél, mert nekem ugyanazt a krémet írták fel az SZTK-ban a lábamra bogárcsípésre, amit a barátnőmnek hidegallergiára, a patikus meg azt hitte, az arcomra van. Magán bőrgyógyászt ajánlok, azok nem kísérletezgetnek, hanem használható gyógyszert adnak. Háziorvos nem tudom, mit tud tenni, valszeg semmit, talán ránéz, vesztenivalód nincs.
2013. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!