Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet az oka hogy milliónyi...

Mi lehet az oka hogy milliónyi kis picit faggyú (pattanás) jön ki rajtam? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Már egy teljes, és egy fél roacuttan kúrán túl vagyok, ami már kettő elefántcsordának is elegendőnek kellene lennie, de mégse múlnak el. Az arcomon (nem a T-vonalon) hanem a két arcoldalamon, mellkasomon, és hátamon jönnek ki. Ritkán gyulladnak be, de ha igen, akkor nagyon nehezen regenerálódnak, 3-4 hétig is megmaradnak a nyomai. Nem eszek szemetet.

Arra lennék kíváncsi, hogy nektek mi vált be? Mit tegyek? Akármi, krém, vitamin, bármi?



2013. máj. 14. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
pont ilyen bőröm van, mint neked. A kémiai hámlasztás picit segít, de rendszeresen kell használni és csak mérsékli a bajt. Ezenkívül rendszeres JÓ kozmetikai kezelés és nem komedóképző hidratáló krém. Sminknek pedig természetes anyagokból álló alapozó vagy könnyebb bb krém/ha elég akkor púder+korrektor. Lehet hormonális baj is, ha 20nál fiatalabb vagy, még reménykedhetsz benne, hogy elmúlik magától, ha azon felül vagy, akkor fogamzásgátló:(
2013. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pont ilyen bőröm van, mint neked. A kémiai hámlasztás picit segít, de rendszeresen kell használni és csak mérsékli a bajt. Ezenkívül rendszeres JÓ kozmetikai kezelés és nem komedóképző hidratáló krém. Sminknek pedig természetes anyagokból álló alapozó vagy könnyebb bb krém/ha elég akkor púder+korrektor. Lehet hormonális baj is, ha 20nál fiatalabb vagy, még reménykedhetsz benne, hogy elmúlik magától, ha azon felül vagy, akkor fogamzásgátló:( És még az se mindig megoldás. Ha nehezen regenerálódnak a sebek, belsőleg szedj E-vitamint.
2013. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

22 vagyok, és fiú. Fogalmazágátló így offos:D

Köszönöm a javaslatokat :)

2013. máj. 14. 20:37
 4/6 anonim válasza:
nekem is ilyen volt a bőröm és már a bőrgyógyászhoz kellett vele mennem és ő mondta mivel nekem már nagyon rég óta olyen volt az arcom h szedjek rá egy gyógyszert amit még mindig szedek és néhány hónapon bellül teljesen eltünnek
2013. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és mi a neve a gyógyszernek? Mit tartalmaz?
2013. máj. 14. 21:59
 6/6 anonim válasza:
Szia, ajánlom, hogy keresd fel Terstyánszky Editet, az ország egyik legjobb bőrgyógyászát, nem messze rendel a moszkva tértől. Nem mondom, hogy olcsó... de tuti megoldja a problémát. Én most tetracyclin + egyebek kúrán vagyok, és egyelőre működik, sok ó dolgot mond és elmagyarázta, miért is vannak pattanásaim. Egy vizit 10-12 ezer, DE ha fontos, hogy elmúljanak, akkor mindent megér... én évekig feleslegesen dobtam ki pénzt haszontalan szerekre, így nekem bőven megéri.
2013. máj. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!