Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrász vagy melíros/festett...

Fodrász vagy melíros/festett hajúak MIT CSINÁLJAK most?

Figyelt kérdés

Természetes sötét szőke hajamat bemelíroztattam(megbántam). Nagyon nem tetszenek ezek a szőke tincsek, némely elég szőke,már-már fehéres hatása van nagy túlzással. Vissza nem akartam menni a fodrászomhoz,h nem tetszik és kezdjen vele vmit,máshoz meg nem akarok menni,m nem ismerem őket,nem bíznám rájuk magam újból,így elmentem vettem festéket(LONDA közép szőke.


Na és itt szeretnék tanácsot kérni!

Ha én ezzel befestem a hajamat,akkor milyen hatást érek el? Lehet vmi abnormális színe a hajamnak vagy esetleg nem fogja be a melírcsíkokat a festék? Vagy kikopik túlságosan hamar és vicces hatást fog kelteni a hajam???


Tapasztalatokat vagy fodrászi segítségeket nagyon megköszönném!!!!!!!



#hajfestés #festetett haj #melíros haj
2013. máj. 16. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

A melírcsíkok látszani fognak, főleg mert nem is olyan sötét a festék, mint a hajad színe. Meg amúgy is a nagyon szőke haj ledobja a festéket, és egy idő után látszani fog.

Van olyan, hogy az ember mégsincs megelégedve az eredménnyel - és nem a fodrász hibájából, hanem mert nem volt jó a döntés. Ettől függetlenül visszamehetsz hozzá, hátha tud valami jó tanácsot adni, hiszen ő látja, ismeri a hajadat.

2013. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Végül nem mentem vissza, nem bírtam kivárni, hisz dolgozom és későn érek haza. Így maradt a festés, ami borzalmas lett. Nem tudom hogyan, s hogy sem,de a hajam vöröses barna lett. Hol van az a képen áhított közép szőke?! Nem is értem ezt a megszületett hajszínt. Teljesen kétségbe estem!!!

2013. máj. 17. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Soha nem a képet nézzük a dobozon. Hanem a számot!!!!

Nem mindegy,h milyen a te hajszíned,azért nem lesz soha olyan, mint a képen.. :/

A szőke tincsek meg egy pár nap után le fogják dobni a festéket,és megint melíros leszel.

Látnom kéne a mostani hajszíned, meg az eredeti színt.

Fodrász vagyok

2013. máj. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már a számot sem fogom nézni a dobozon,nemhogy a színt. Nem akarok többet hajfestékhez nyúlni,ez volta tanuló pénz. :(

Köszi a segítséged!:) Az egyik ismerősöm fodrásza elvállalt és megyek hozzá a héten, megpróbálja kihozni a lehető legjobbat ebből a színből. Úgy érzem,ennél rosszabb már nem lehet.

2013. máj. 21. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!