Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Régóta festett szőke hajam...

Régóta festett szőke hajam van-többször le lett szívatva) Úgy döntöttem visszafestem barnára, tudom, csak fokozatosan lehet mégis zöld lett a sötétszőke festéktől (ezt ajánlották) most mit csináljak vele hogy ne legyen zöld? Hanem barna.

Figyelt kérdés
Eredetileg sötétbarna hajam van. segítség kéne :S
2011. júl. 29. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, mármint most fogom vissza barnára, nekem tönkretette a hajam. Magadnak festetted? Otthon? Miért nem fodrásszal? Alap hogy bezöldül, én azért megyek fodrászhoz. Van valami speckó szerük, amitől ez nem fordulhat elő. Plusz valószínűleg 2x fogja festeni. Mit csinálj? Fesd be még egyszer!
2011. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fodrászkellékesnél ezt ajánlották,plusz,hogy nyugodtan fessem be otthon..ezentúl fodrászhoz járok majd!remélem ha még egyszer befestem,nem dobja le a festéket vagy marad ilyen!
2011. júl. 29. 15:05
 3/11 anonim ***** válasza:

Még egyszer, de ne festékkel, hanem hajszínezővel, egy hasonló árnyalattal, mint amit most használtál.

Nekem a loreal hab állagú világosszőkéjétől korrekt barna lett a szőke hajam. Amikor a színét megláttam, azt hittem agyf.szt kapok, de azt el kell ismernem, hogy a hajam puha lett és fényes.

Na azóta én már leszívattam, és visszaszőkültem, de neked egy próbát megér.

Én ezt használtam, és eléggé lestrapált a hajam, ezért lett sötétbarna:

[link]

Lehet, hogy neked egy árnyalattal sötétebb kell, bár én ezek után már előbb a világosabbat merem csak ajánlani.


Amikor a klóros víz, meg a csövekből kioldódó réz színezi zöldre a hajat, azt úgy szokták semlegesíteni, hogy egy fél pohár paradicsomléhez vodkát kevernek, és rákenik, rajta hagyják egy órát, és kimossák.

Egy próbát megér, végül is kevésbé durva, mint egy hajfestés.

2011. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
első voltam: Mindenképp menj el fodrászhoz ha lehet mihamarabb beszélj is eggyel ilyenkor mit lehet tenni. Ne aggódj a fodrász majd megoldja:) Ne keseredj el
2011. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem értek nagyon ehhez de szerintem meg se látszana ha színezővel festeném be.vagy igen?? de azt hiszem megyek a fodrászhoz is érdeklődni :) köszi a segítségeteket :)
2011. júl. 29. 15:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én 4hónapja váltottam extra világos hamvas szőkéről sötétbarnára. Szerintem nem muszáj elmenned fodrászhoz(bár én fodrásszal csináltattam). A lényeg az, hogy olyan árnyalatot válassz ami fényben vöröses csillogású, mert a vörös kiüti a zöldet:) Pl. csokibarna. Csak az első festésnél kell vöröses szín utána már teljesen mindegy. A te esetedben most ráfestesz vöröses barnával és utána már akármelyik színt választhatod:)
2011. júl. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Valamilyen szép világosbarnát szeretnék igazából!ahhoz mit ajánlatok, milyen festéket?
2011. júl. 30. 11:33
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Remélem sikerül választani:)

2011. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De ezek közül is szerintem a leginkább vöröses, aranyos árnyalatokat válaszd:)
2011. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na be is festettem a hajam!most szép,majdnem egyenletes színe van!perfect mousse hajfestékkel festették, attól nagyon puha is lett,és szép, nagyon kicsit vöröses árnyalatú barna,alul kicsit zöldes árnyalata is van még.de ez nekem nem igazán áll jól,bár lehet csak furcsa..hogy tudnám elérni,hogy kb.ilyen-> [link] legyen? vagy nem kéne összevisszafestetni?
2011. aug. 3. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!