Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befújtam hajlakkal a frufrum,...

Befújtam hajlakkal a frufrum, mégsem marad úgy, zselével is próbáltam, valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
oldalfrufrum van,nem túl hosszú,azt szeretném,hogy oldalt álljon,ne lógjon az egész az arcomba.(tavaly nyár óta fésülöm oldalra,előtte homlokig érő frufrum volt elöl,még mindig nem áll be úgy magától oldalra).Megpróbáltam 5ös erősségű hajlakkal befújtam,hátha attól oldalt marad,de nem,kipróbáltam az 5ös erősségű hajzselét,azzal se ment,aztán először zseléztem,aztán hajlakk,de úgy se maradt meg.Rosszul csinálhatom,az a baj?Hogy csináljam?
2013. máj. 16. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Használj Maxx taft power 7es zselét, narancssárga dobozban van, én úgy csinálom hajmosás után megtörlöm a hajamat nem túlszárazra, utána bezselézem és megformálom, hamar megszárad

20/F

2013. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!