Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, ti hogyan szorteleniti...

Csajok, ti hogyan szortelenititek magatokat geppel az intim reszeken? En probaltam de annyira faj, hogy ****. Van valaki aki geppel szedi maganak, hogy csinalja, hogy na fajjon annyira?

Figyelt kérdés
Nekem egy philips satinellem van labra nagyon jo de mashol.hu nagyon faj.
2013. jan. 10. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Géppel a leglassabb szőrteleníteni, nem értem egyáltalán miért szenved ezzel bárki is, akár lábon vagy bárhol. Gyantával pár lehúzás és kész, csak pár másodpercig fáj az egész. Géppel meg... végig amíg csinálom... nem tudom ki ennyire mazochista, de én kihagyom inkább.
2013. jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én epilátorral csak lábat, esetleg kart, hónaljat szőrtelenítek. Intim területet gyantáztatom. Gyors precíz és sokkal kevésbé fáj, mint ha géppel csinálnám. 2x próbálkoztam vele, de egyszerűen nem ment, pedig magas a fájdalom tűrő küszöböm (az intim gyantát is teljesen jól bírom). Arról nem is beszélve, hogy egyszerűen sehogy sem áll kézre, nem oda való az.
2013. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Intim részen női villanyborotvával dolgozom és nem epilátorral.
2013. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is felejtsd el az epilatort, inkabb csinald gyantaval! :D
2013. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a baj csak az hogy egyszer probaltam,ahova raraktam a szor felet vette le es nagyon fajt,sot meg verzett is a helye.nagyon eros a szorzetem ez a baj.
2013. jan. 11. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!