Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett vörös haj sosem lesz...

Festett vörös haj sosem lesz elég világos. Hozzákevert szőke segít vagy ront? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Alapból középbarna a hajszínem, ősszel tarkítva most már rendesen, évek óta vörössel festem, intenzív piros színre vágyom. Régen volt a Palettenek olyan ami egyben világosított is, na azt imádtam, olyan színe volt, amilyet vártam. Sajnos jelenleg nem találok az elérhető(1500-2000 ft alatti) kategóriájú festékek közt megfelelőt, rengeteget végigpróbáltam már, kudarc. Havonta nincs keretem szalonban festetni, jelenleg pár piros melír van benne, amit ha befestek se vészes, de a többi hajam szörnyű. Tapasztalatok érdekelnének vagy fodrásztól ötletek, mit tehetnék? Barátnőm azt tanácsolta, keverjek bele némi szőkét, hogy szívjon rajta, de félek nehogy rózsaszín vagy narancssárga fejem legyen Karácsonyra.

2012. dec. 3. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fodrászkellékesben vegyél megfelelő színű festéket és erősebb oxit vegyél hozzá, akkor világosabb lesz. Én 12%-os oxival használom, sötétbarna hajamból simán csinál rózsaszínt. Kallos festéket használok. 600 ft körül van.
2012. dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem piros a hajam! A festékem: Alfaparf evolution. Fodrászkellékesnél keresd, 9es oxi kell hozzá.
2012. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 spidy34 válasza:
egy blans koktél kell a hajadra,egy tasak melirpor,6%-os oxi,annyira megmozditja a szinedet,hogy utánna mehet rá az intenziv piros,és a 2.festést a hajvégeknél kezd,mert a tövedet hamar befogja.szőkét ne keverj bele,mert nem fog csinálni semmit.blans után,mehet rá a piros,és szépen befogja...sok sikert!(fodrász vagyok)
2012. dec. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) azt hiszem az utolsót próbálom most ki, ez a legkönnyebben elérhető számomra, az itteni fordászcikkes nem tart Alfaparfot, így csak netről tudnám rendelni :) Ha ez nem hozná a várt eredményt, akkor az lesz a b terv :) Köszi mindenkinek!
2012. dec. 4. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!