Pattanásos hát?

Figyelt kérdés
A hátam és a dekoltázsom is tele van pattanással,már mindent próbáltam de semmi sem segített. Eddig rengeteg programot mondtam le miattuk,és soha nem vehetek fel atlétát,egyfolytában csónak nyakú felsőket hordok. Valaki tud valami tényleg használó módszert? Megpróbálom összeszedni amiket eddig használtam: teafaolaj,aloe verás tisztító,tonik,kamillatea,Aknesol tonik,Gigi hámlasztó folyadék,Zineryt. Remélem nem hagytam ki semmit. Természetesen tudom,hogy a nap is sokat segít,szoktam is napozni,de az sem oldja meg teljesen a problémát.Most a diófalevél teát próbálom,még nem tudom,hogy fog-e használni. Kérlek segítsetek!

2013. máj. 18. 09:40
 1/10 Szafica ***** válasza:
47%

Szia!

Én citromlét használtam/használok (igaz a homlokomra), és 1-2 hét után láthatóan kevesebb lett a pattanások száma.

2013. máj. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A BHA hámlasztást próbáltad már? Szerintem érdemes lehet azt vagy szemcsés testradírt használnod. Én is hasonló cipőben jártam fél éve és a kozmetikusom tanácsára elkezdtem hétnaponta testkefével és egy testradírral kíméletlenül dörzsölni a hátamat (a dekoltázst hetente 3x kicsit finomabban) mert már a nyomkodás és a teafaolaj sem hatott. Aztán csodával határos módon nem lettek újak, a régiek hegét pedig teafaolajoztam és végre hatott! 6 perces szoláriumba jártam, hogy picit jobban is leszáradjanak, de előtte mindig benaptejeztem magam, most nekem is sokat segít a napozás természetes környezetben, persze önmagában ez nem hatásos. Egy gyengébb BHA hámlasztást csinálok épp a szintfenntartásra és már teljesen jól vagyok. :) Azt is hallottam, hogy valakinek a 3 lépéses arcápolás segített a dekoltázsán. :o Én még kiegészíteném a radírral is, de önmagában a The Body Shop teafaolajos tisztítója, tonikja és kréme csodákat produkálhat.
2013. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) 2.kommentelőtől szeretném kérdezni,hogy próbáltad-e már a BHA hámlasztást?mert eddig nem sok mindent tudok róla
2013. máj. 18. 15:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Igen, próbáltam már és nagyon hatásos volt, végső elkeseredettségemben vettem és kb olyan hatása volt, mint amikor az Yves Rocher olivás testradírját használtam a szivaccsal vagy kefével, utána teafaolaj és Neogranormon, azzal a különbséggel, hogy egy termékkel letudtam a dolgot.

Reklám nélkül mondom, tapasztalatból, amik beváltak: Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Lotion Exfoliant, ebből van 1%-os is, de ha hátra fogod használni, akkor szerintem simán bevállalhatod a 2%-osat. A Suiskin-nek van egy AHA/BHA hámlasztója, annak még az ára is korrekt és a meglévők hegeit is halványította. (az AHA miatt szerintem, ezt a bbkrem.hu-ról rendeltem amúgy) Jól dukál mellé egy erős fényvédő (minimum SPF30-as) és egy hidratáló testápoló vagy arckrém, de ezek persze nem kötelezőek. Néhány használat után már nem is jött több, de aztán elfogyott. A lotiont amúgy vattára csöpögtetve kell alkalmazni és úgy áttörölni a bőrt, egyáltalán nem csíp. Gondolkozom az újra rendelésen én is, szóval nagyon ajánlom.

2013. máj. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most nagyon gondolkozok,hogy megveszem a Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Lotion Exfoliant,mert a Krémmánián 5/5-ös,és nagyon jókat írnak. Még annyit szeretnék kérdezni,hogy milyen gyakran használod?Nagy kiszerelés?
2013. máj. 20. 18:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Eleinte 2 naponta használtam, mert féltem kicsit, hogy túl sok lesz a bőrömnek, meg mégiscsak sav, stb...

De aztán minden este bírta a hátam, ezért így folytattam.

ÓRIÁSI adagot adnak, ahhoz képest, hogy más márkáknál 30/40 ml-es hámlasztókat kapni, itt rögtön 118-at kapunk, ez kb. egy tusfürdő mérete, de mivel csak néhány csepp kell egész hátra, ezért nagyon gazdaságos, nagyon-nagyon sokáig elég.

2013. máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,megrendelem:)
2013. máj. 21. 17:33
 8/10 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémám van,igaz már nem mostani a kérdés ahogy látom, de megkérdezhetem, hogy hatásos volt-e a hámlasztás? Tartós volt?
2014. máj. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
többen tanácsolták,hogy ne rendeljem meg,úgyhogy ehelyett ismét bőrgyógyászhoz fordultam,aki ismét Zinerytet írt fel,és mellé Ichtilos rázókeveréket,a hatás pedig nagyszerű! Még nem tökéletes az eredmény,de rengeteget javult :)
2014. jún. 4. 21:35
 10/10 anonim válasza:
Köszönöm a válaszod, és drukkolok a további javuláshoz! :)
2014. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!