Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen epilátort vegyek és...

Milyen epilátort vegyek és hol? Mennyit érdemes rákölteni? 16/L

Figyelt kérdés

Mennyire hangos a használata? 15.000-20.000 között találtam jókat. Melyik boltban a legolcsóbb? 3 évig csak borotváltam, most hideggyantázom, de nem az igazi. Meg a gyantánál nem a legszerencsésebb nyáron, hogy 1 cm-re megkell növeszteni. Anyának nem is akarom megmondani, hogy ennyit költök rá, de ha nem válik be akkor gáz van.

Ezt a fajtát néztem ki:

[link]



2013. máj. 18. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem philps van. Az is ilyen árkategória. Eddig nem volt rá gond.


A többiről nincs tapasztalatom.

2013. máj. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A tied mennyire hangos? Nem zavar a hangja?
2013. máj. 18. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

már több kérdést is feltettek, h melyik epilátor a legjobb, mennyiért érdemes megvenni, ezt a kérdést is többször feltették már, keress utána.

am nekem is philips-em van, kb 2 éve van meg, jól működik. sztem a legegyszerűbbet vagyed meg, vagyis ne legyen benne ilyen gél, meg mit tudom én mi, meg ne vízállót vegyél, mert gyorsan lemerül az elem benne.

2013. máj. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is Philips van, ilyen:

[link]

Szerintem sokkal jobb, mint a Braun, mindenképp ilyet vegyél :)

2013. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

jaj, látom nagyon népszerű ez a termék, nekem is és a szobatársaimnak is ilyen epilátorunk van.


Eredetileg mind ilyet akartunk venni: [link]


De aztán meg a fent linkelt lett belőle.

2013. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is koleszos vagyok. Ott hogy oldjátok meg az epilálást, a hangja miatt? Nem hallatszik át a szomszéd szobába?
2013. máj. 18. 17:49
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A folyosón szoktam néha hallani ilyen hangokat. És akkor mi van? Lányok vagyunk...
2013. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
én most vettem rowenta silence-t mert elvileg "halk" ,de szerintem ugyanolyan hangja van mint a többinek 15 ezer volt, a teljesítménye jó :) sajnos még nem találták ki a hangtalan epilátort :)
2013. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó egy 5-6ezres is, nem mindenkinek válik be a jeges hűtés és társai sajnos... Pár alkalom után meg úgyse fáj ezzel se... Ha meg nem válik be nem dobtál ki egy vagon pénzt :) Én azért vettem elsőre ilyet, mert így tudom, hogy legközelebb már vehetek extrásabbat is, nem vész kárba :) Jó lenne ha esetleg ki tudnád próbálni egy barátnődét vagy ilyesmi.
2013. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!