Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétszőke haj+fehér bőr+kékes...

Sötétszőke haj+fehér bőr+kékes-szürke szem = milyen SZŐKE hajszín illik hozzá?

Figyelt kérdés
a válaszokat előre is köszönöm! :)

2013. máj. 19. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen a bőrtónusod?

Ha a csuklód belsején lévő erek kékes árnyalatúak, az ezüst ékszerek illenek, könnyen leégsz, hideg bőrtónusod van.

Ehhez illenek a hideg szőke árnyalatok, mint például a platinaszőke, lenszőke, világoszőke.

Ha a csuklód belsején lévő erek zöldes árnyalatúak, arany ékszerek illenek, könnyen barnulsz, meleg bőrtónusod van.

Ehhez a meleg szőke árnyalatok passzolnak, mint a mézszőke, aranyszőke, homokszőke.

Továbbá a szemöldököd színe is számít. Ha túl sötét a szemöldököd (sötétbarna vagy esetleg fekete), ne válassz világos hajszínt.

2013. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, túl hamar küldtem el. Folytatom.

Viszont az aranyszőke, a rézszőke, a mézszőke, a homokszőke jól mutat barna szemöldökkel is.

2013. máj. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ:) eddig nem tudtam eldönteni milyen tipus vagyok kb 7 jellemzőből,de ebből az 1 jellemzőbő azonnal rájottem..koszonom:) ez sokat segitett:) egyebkent akkor hideg tonusu vagyok:D
2013. máj. 19. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!