Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet eltüntetni a...

Hogyan lehet eltüntetni a mitesszereket?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok és nagyon idegesít hogy mitesszeres vagyok

Segitség


2013. máj. 19. 20:39
 1/4 sztrecskó ***** válasza:
NYugi, mivel 12 éves vagy, mindegy mit csinálsz, ezek idővel újra előjönnek. Én ajánlom a rendszeres arctonik használatot (Én pálinkát használok, még jobb is), az sokat segít. Néha használj bőrradírt is. Nappal pedig alapozót vagy korrektort, bár szerintem 12 évesen még fölösleges...
2013. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neeeeee alapozót ne, nevetséges:D
2013. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Alapozót nem is akarok :D
2013. máj. 19. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:
12 évesen alapozót semmiképp se, sőt még szerintem ne is fesd magad, felesleges. egyébként én is tonikot ajánlok, konkrétan a tini tonikot. de ebben a korban mindenki patis, illetve miteszeres, szóval nem hiszem, hogy emiatt csúfolnának, de gondolom téged is zavar és inkánn emiatt akarod megszüntetni őket. én egyébként a garnier 3 in 1-bent használom, nekem ez nagyon bevált. viszont tesóm, aki 11, ő a tini tonikot, neki meg az hazsnál, szóval inkább azt próbáld ki.
2013. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!