Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az előbb találtam egy teljesen...

Az előbb találtam egy teljesen ősz, hófehér hajszálat a középbarna hajamban, kicsit ki vagyok borulva, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még csak 23 éves vagyok (lány) és ezek szerint elkezdtem őszülni... mindig büszke voltam a szép, természetes gesztenyebarna hajszínemre, erre tessék... ezentúl egyre több ősz hajszálat fogok találni a hajamban? Normális ez, hogy már ennyi idősen őszülök? Kezdjem el festeni a hajam?:(
2009. okt. 3. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Bocsi, de tényleg... Egy őszhajszál miatt kezdenéd el festeni? Szerintem felesleges, és ez nem jelenti azt, hogy egy éven belül megőszülsz. Én 13évesen találtam egyet és láss csodát azóta sem vagyok ősz és nem is lett több ilyen hajszálam. (20/L)
2009. okt. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, nekem is kb annyi idősen jelent meg az első ősz hajszálam mint neked, és kb ugyanott, és a hajunk színe is megegyezik :) Azóta is kizárólag csak ott nő az az egyetlen ősz hajszál :) Tudom, milyen érzés neked, és azt is, hogy mennyire elüt a többitől, mert iszonyú fényes és világos a többihez képest. Én mindig kitépem, ha meglátom, nincs vele gondom. A babonások azt mondják, hogy szerencsét hoz :)
2009. okt. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, 00.54-es vagyok, 29/L
2009. okt. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm a válaszokat, megpróbálom nem katasztrófaként felfogni:) a hajfestés meg ráér akkor, ha egyre többet találok esetleg, különböző helyeken... de remélem ez még csak sokára lesz.
2009. okt. 3. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van, ráérsz még mérgezni magad :)
2009. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!