Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolajról vélemények?

Ricinusolajról vélemények?

Figyelt kérdés
Hajolajként használva? És mennyit nő a haj egy hónap alatt?

2013. máj. 20. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Én használtam egy ideig, de baromi macerás volt és nem vettem észre, hogy gyorsabban nőne tőle a hajam.
2013. máj. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is használtam pár üveggel, de a büdösítésen kívül semmi eredményt nem értem el vele.
2013. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is használtam tavaly kb 2 hónapot gyorsabb hajnövekedés érdekében heti 3x. A hajam egyáltalán nem nőtt gyorsabban, viszont nagyon szép fényes és selymes lett azalatt az idő alatt, amit sokan meg is jegyeztek nekem. De nagyon macerás volt, többet nem állnék neki...
2013. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is használtam egy időben, nekem sajnos nem vált be. A hajam nem nőtt tőle jobban, mint egyébként, pedig elég sokáig használtam. Tapintásra, kinézetre sem lett annyival jobb, hogy megérje csinálni, főleg, hogy amíg használtam jobban hullott a hajam. Szóval nekem nem vált be.

Viszont a szempillámra rendszeresen használom. Hetente 2-3-4x szoktam egy régi spirál kimosott keféjével felvinni és rajtahagyom legalább egy órán át. A szempilláim nagyon tropára voltak menve, mert egy időben csak vízálló spirált használtam és azt ugye elég nehéz lemosni is. Egy hónap alatt olyan szépen megerősödött, megnőtt a szempillám, hogy a héten megkérdezték, műszempillám van-e. Szóval a szempillámra meg jó.. :D Érdekes.

2013. máj. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Durván hullott tőle a hajam, semmivel nem nőtt gyorsabban és még ki is szárította. És ezek után dokihoz mentem hogy mi a gond, és ő is mondta hogy a ricinusolajnak semmi jó hatása nincs a hajra...
2013. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan elkezdett tőle hullani a hajam :S
2013. máj. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
92%
Nekem nagyon gyorsan nőtt tőle a hajam,de a homlokom elkezdett nagyon zsírosodni. És egyszerűen sehogy sem tudom kimosni a hajamból. Helyette olívaolajat használok, az is ugyanolyan jó, a haj sem hullhat tőle és ki lehet mosni.
2013. máj. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Effy Lizbeth válasza:
51%
ami hajad kihullik már rég ki akart hullni, nem attól hullik a haj, csak akkor jó ha melegítve használod, és hogy ne legyen annyira macerás, valamilyen spray-s flakonba beteszed és csak ráfújogatod elválasztva mintha estenéd. a hajad szép fényes lesz tőle és ápolja, akár egész este is rajta hagyhatod de elég 1-2 óra is.ha ezt csinálod kb -3 hónapig aztán tartasz szünetet, inkább dús lesz a hajad mint nő szerintem, jönnek a babahajak
2013. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!