Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékonyszálú, töredezésre...

Vékonyszálú, töredezésre hajlamos hajra milyen kezelést ajánlotok?

Figyelt kérdés

Természetes szőke, kb lapockámig ér, szeretném kicsit megnöveszteni. Sajnos elég gyorsan zsírosodik, de a vége persze száraz...

Vasalóval, szárítással nem nyúzom, de így is eléggé elnyűtt kinézete van.

Ajánlhatnátok pár dolgot, hogy mivel tudnám szebbé tenni (sampon/balzsam/pakolás/fodrászati kezelés) figyelembe véve hogy egyelőre tanulok, szóval a legdrágább cuccokra nincs pénzem. Előre is köszi a tanácsadást! :)



2013. máj. 20. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem szőkésbarna hajam van, töredezésre, száradásra hajlamos szintén.

Én még nem találtam meg a tökéletes sampont, gyanítom nem is fogom egy hamar, úgyhogy e téren nem tudom mit ajánlani.

Balzsamot már sok félét próbáltam. Tavaly a balea szőke hajra való balzsamját használtam, nagyon szerette a hajam. Az első pár használat után, amikor öblítettem le a hajamról, szinte a hajam is folyt, olyan puha és selymes volt. De a végére kezdett hozzászokni a hajam, így amikor elfogyott váltottam. Viszont szerintem visszafogok még térni ehhez a termékhez, mert nekem bevált és nem is megfizethetetlen. Itt egy link róla véleményekkel: [link]


Pakolásaim voltak már jók, de hamar megszokja őket a hajam, így mindig váltogatom ezeket is. Amitől jelentősen puhább, selymesebb lesz a hajam az a kallos placentás pakolás ( [link] ill. a latte pakolásától sem olyan száraz a hajam ( [link]


Ezenkívül az alverde hajvégápolója is sokat segít, hogy ne legyen seprűs a hajam vége. Ezt használom: [link]

Nagyon szeretem, mert natúr termék, és tényleg érzem, hogy jobb a hajam tapintása, amikor használom. :)

2013. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mindenféle syoss termék, ricinusolajjal időnként ápolni :)
2013. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!