Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy csinálják? Nem létezik,...

Hogy csinálják? Nem létezik, hogy nekem nem lehet sima lábam.

Figyelt kérdés

Minden osztálytársamnak csudisima lába van, nem borostás, nem pöttyös/sebes, azt mondja mindegyik, hogy borotválja.

De nekem a borotvától már 4-5 órán belül borostás lesz + pöttyös. (bár igaz eddig csak ilyen kis eldobható borotvákkal csináltam)

Próbálkoztam az epillátorral, de nem volt valami nagy sikerélmény. Mindamellett, hogy valami rettenetesen fájt, alábam 3 hétig tele volt sebbel és piros (nagyon piros!!) foltokkal. Kenhettem rá bármit, még rosszabb lett..

Itthon kipróbáltam már a gyantacsíkokat és a házi cukorgyantát is nem egyszer, de azok semmi szőrszálat nem szedtek ki.

Végső elekeseredésemben kozmetikushoz akartam menni, de anya nem engedni.


Mit tegyek hogy szép legyen a lábam?

17/L


2013. máj. 21. 16:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja igen, a szőrtelenítő krémeket kihagytam. Azok csak a nagyon babaszőröket viszik le, szóval nálam az is egyenlő a nullával, mivel elég erős a szőr a lábamon.
2013. máj. 21. 16:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Használj női borotva habot. Drogériákban lehet kapni.:)
2013. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az érzékeny bőr ilyen... ezzel sokat nem lehet tenni, a legjobb rá egy normális epilátor (pl. Braun 3000 széria és annál jobbak), emellett persze kenni kell sebekre való krémmel a bőrt, meg rendszeresen radírozni. A másik ami jó lehet az a gyanta, de ugye nem mindegy milyen, nekem a hintőporos patronos vált be leginkább, ugyanilyen gondjaim voltak mint neked. Ez után is kell nyugtató krém. Persze a kozmetikusnál egyszerűbb a dolog, nem hiszem hogy szülői engedély kéne hozzá. Zsebpénzből is megoldható szerintem.
2013. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!