Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik olyan nőies dioptriás...

Létezik olyan nőies dioptriás napszemüveg ami legalább olyan jól néz ki mint egy sima napszemüveg?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor hol lehetne beszerezni ( akár online is ) ,és mennyibe kerülne? Vagy lehet olyat csinálni h beviszek egy napszemüveget az optikába és tesznek bele olyan lencsét? És olyankor mind 1, hogy milyen napszemüveget viszek be? az árakra is kíváncsi lennék :)
2011. ápr. 10. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint bármilyen szemüvegkeretbe tudnak dioptriás lencsét csinálni.

Ha beviszel egy napszemüvegkeretet, szerintem csinálnak bele lencsét.

2011. ápr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
beviszel vagy választasz egy keretet amibe tetetsz lencsét sötétítéssel és uv szűrővel.
2011. ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem mindegyikbe tudnak dipotriás lencsét rakni. Pl ilyenekbe nem:

[link]


Nekem ilyesmi van, de ebbe is nehezen tudták beletenni:

[link]


Amúgy azt szokták csinálni, hogy sima szemüvegkeretbe tesznek napszemüveglencsét.

[link]

2011. ápr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. :)

És akkor ilyesfélébe is beletudnák tenni?


[link]

2011. ápr. 10. 13:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok optikus, de szerintem igen! Bár lehet, hogy kicsit noszogatni kell őket. Az enyémben van egy nagyon pici 'törés', mert valamennyire ezek is gömbölydedek. De csak akkor látod, ha egy bizonyos szögben nézel, szóval egyáltalán nem zavaró.
2011. ápr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!