Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátor? Kérdésed túl rövid,...

Epilátor? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Eddig borotvával szedtem (5 éve)a szőrt, viszont már eléggé idegesítő, h naponta, vagy max. 2naponta kell borotválni, h sima legyen.

Ha vennék epilátort, akkor az tuti leszedné őket? És ha nem válna be, vissza lehet vinni?


2013. máj. 21. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
leszedi a szőrt,nekem az apróbb szálakat is gyönyörűen eltünteti
2013. máj. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Leszedi a bőrt, de én pl csak a kezemen tudom használni mert érzékeny a bőröm és a lábamon tele lesz tőle pöttyökkel. Ráadásul a kezemen még úgy ahogy kibírom, de a lábamon nekem kész haláltusa volt egy kis hangyányi részen is leszedni a szőrt. Ezért gyantázom a lábamat, epilátorral pedig a karomon lévő szőrt távolítom el.


Ha neked nincsenek ilyen gondjaid, vedd meg mert hatásos. Kis "fogak" vannak benne amik tutira belekapnak a szőrbe és kitépik onnan. Csak figyelj rá hogy helyes szögben tartsd. De minden le van írva részletesen a mellékelt útmutatóval. :)

2013. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen biztos leszedné az más kérdés birnád-e sok nőnek nem birja a bőre. Sok nőnek benő tőle a szőr(van akinek meg a borotvától nő be). Visszavinni már nem kéne ha már használtad. Te örülnél ha olyat vennél meg amit más már használt mondjuk a punciján??? nem hiszem.....
2013. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nekem is eléggé érzékeny a bőröm (a krém nem viszi le, szal az kilőve, már próbáltam.. gyantáztatni nem akarom.. nem szeretném, ha más is látna szőrösen..)

Gondolom a fejet le lehet venni, és kitisztítani?!


Szerintetek a 6ezer forintos ugyanolyan jó, mint a mindenféle extrákkal ellátott?

2013. máj. 21. 20:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egy drágábbat vettem, volt hozzá fájdalomcsillapítós jégaku is, de az kb semmit nem ér. A szőrszedési hatékonyságát nem tudom olcsóbbal összehasonlítani.
2013. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez vicces hozzáállás hogy más ne lásson szőrösen.... Dehát mindenkinek vannak dilijei....
2013. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kozmetikusnál is van lehetőség epilátort használni, legalábbis az ismerősnél van olyan, hogy epilátorhasználat, párszáz Ft, ott kipróbálhatod :)


Pár napon belül úgy tudom, kicserélnek bármilyen terméket, ezt ott tudod megérdeklődni, ahol vetted.


6 ezres nekem elég gagyinak tűnik, enyém 15 éve volt 13ezer!! Braun, és még mindig szuperál.

2013. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 15 éve 13 ezres Braun feltehetőleg a mostani 6ezres Braun :) Alap, de jó masina, én elvagyok vele. Fáj! igen :D Viszont láthatólag gyengült a szőr (és a fájdalom is) 1-2 használat után, szerintem megéri kibírni :)
2013. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!