Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hosszúhajú szőkék vagy a...

A hosszúhajú szőkék vagy a hosszúhajú barnák a szebbek?

Figyelt kérdés

#rövid #szőke #A hajtipus hosszu #barna?
2013. máj. 21. 20:42
 1/10 anonim válasza:
82%
Baaszzus.. Milyen kérdés.. kinek ami... Nem vagyunk egyformák. "Kinek a pap, kinek a papné, de nekem a fia kéne"XD
2013. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
az attól függ szerintem, hogy milyen az illető arca meg a d stílusa:) szerintem mindegyik tud szép lenni:)
2013. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehet szép is is ronda is.
2013. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez nem ezen múlik.
2013. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hátulról először a szőkéket nézem, de most hogy melyik jobb bőr nem attól függ, pl. a barna bőrű szőkék hányadékok.
2013. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mármint én szőke vagyok, deváltoztatni szeretnek
2013. máj. 21. 21:26
 7/10 anonim ***** válasza:
A szépség nem hajszíntől függ.
2013. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Közel sem ezen múlik, bár az tény, hogy a barnák hamarabb vonzzák a tekintetem.
2013. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az ízlése, nincs olyan, hogy az egyik univerzálisan szebb, mint a másik. Attól is függ, milyen a bőrtónusod, szemed színe stb.

Én pl. magamról tudom, hogy borzalmasan rosszul festenék szőkén... maximum egy sötétebb árnyalatot tudok elképzelni magamon, és ahhoz is le kellene szívatnom és át kellene festetnem a mediterrán típusú szemöldökeimet :D.

2013. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Annyira egyénfüggő.

Magamon a szőke haj tetszik, mert ez a természetes, viszont ismerek gyönyörű barnákat is. :)

2013. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!