Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SÜRGŐS! Pénteken kirándulni...

SÜRGŐS! Pénteken kirándulni megyünk. Vannak gennyes pattanásaim + érzem hogy készülődik egy hatalmas. Mit tudnék velük csinálni?

Figyelt kérdés

Hegekre nem tudtok vmit?


Köszönöm.



2013. máj. 22. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Használj kamillateát lemosásra és jó lenne egy ecsetelő is,gyorsan szárít.
2013. máj. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Próbáld meg nem nyomkodni! Rakj rá szemcseppet, az húzza össze és halványítja a leggyorsabban.

Ha hosszabb távon is gondolkozol (nem csak péntekig) akkor egyszerűbb megoldás, hogy elmész kozmetikushoz, aki kitisztítja az arcod, ha meg nem akarsz akkor meg 2naponta gőzöld meg este az arcod, nyomd ki utána pedig teafás pakolást tegyél fel. Nekem nagyon bevált. Na meg én kb 1 hete kezdtem el inni csalánlevélből készült teát, nagyon jó vértisztító és komolyan mondom kezdenek eltűnni a pattanásaim.No meg kerüld az alapozót!!Használj színezett hidratálókrémet inkább! :)

2013. máj. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A teafa valóban csodaszer!
2014. júl. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!