Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, szerintetek gáz ha...

Jaksi Attila kérdése:

Lányok, szerintetek gáz ha egy srác epilátort használ?

Figyelt kérdés
Epilálás alatt a hónaljat, hasat, mellkast értem.

2013. máj. 22. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
hát végülis ugyanolyan, mintha borotválná, csak nem kell olyan gyakran. (azért azt megnézném, hogy az első epilálást mennyire bírná :D)
2013. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem az a gáz, ha egy férfi szőrteleníti magát. Az pedig mindegy, hogyan.
2013. máj. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ég és föld a különbség borotva és epilátor között.

Hát lehet, de kinek mi jön be..a túl sok szőr is tud elég kínos lenni szerintem. Bár a mai világban már "gáz" ha valaki nagyon szőrös..

2013. máj. 22. 23:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább legyen valaki nagyon szőrös, mint teljesen csupasz, de kinek mi jön be, ha valaki a szőrtelen férfiakat szereti, annak szerintem teljesen mindegy, epilálod-e magadat, vagy borotválod.
2013. máj. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Én is használok epilátort,eddig egyetlen lány ismerősöm sem tartotta gáznak,sőt igényesnek tartanak miatta. Valamiért itt és a hasonló fórumokon fikázzák azokat a férfiakat akik szőrtelenítenek.
2013. máj. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Utolsónak mindenben maximálisan igazat adok, mondhatni ugyanez a tapasztalatom! :)


Amúgy miért lenne gáz? Sokkal jobb, mint borotválni magadat, szebb lesz az eredmény is, és hosszantartóbb is.


Fiúként én is évek óta mindent epilálok magamon nyaktól lefelé, és eddig senki nem nyilvánította ki nemtetszését, de még egy rosszalló pillantást sem kaptam strandon. Pedig nem térdig, meg bokáig érő gatyában strandolok, hanem egészen rövid feszülős boxerban, így elég jól látható, hogy mindent szőrtelenítek. :) A haveri körben lévő csajok 90%-nak meg egyértelműen bejön, hogy szőrtelenítek, és az meg külön tetszik nekik, hogy be mertem vállalni az epilátort.


Ha még ezután vennél epilátort, akkor jó ha tudod, hogy akármelyik epilátor nem lesz jó fiúknak erősebb szőrhöz. Én többet kipróbáltam már, és a mostani egyedül, ami nagyon bevált. :) Öröm vele epilálni! :)

2013. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gáznak nem gáz, de nekem jobban bejön egy férfi szőrösen, mint teljesen csupaszon.
2013. máj. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is jobb mint a borotva, sokkal igényesebbnek látszik is tőle az illet, csak ki kell bírni a fájdalmat rövid idegi. De hát ki lehet bírni..aki meg nem bírja az már gáz. :D Egyénként srácról beszéltem nem férfiről, egy 35 éves férfi nem foglalkozik ilyenekkel, mint ahogy egy hasonló korú nő se.
2013. máj. 23. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!