Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoktál mutatni a fodrászodnak...

Szoktál mutatni a fodrászodnak képet az elképzelésedről?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 23:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

6-osnak: igaza van a fodrásznak.

Én is szeretem, ha hoznak képet, mert némelyik ember magyarázását egyszerűen lehetetlen megérteni - ill. könnyű félreértni, úgyhogy tényleg az a legtisztább, ha látom, pontosan mit is akar. Viszont az teljesen igaz, hogy nem mindent lehet megcsinálni egy adott embernek, tényleg számít hol a forgó, milyen a fejforma, milyen a haj minősége. Ezek fontosak. Ugyanolyanra vágott haj mindenkin kicsit más eredményt ad, ezt láthatjátok ti is. :)

2013. máj. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én vittem képet a fodrászomnak, magamról, mobiltelefonon, amin olyan volt hajam amit ő csinált legutóbb, hogy olyanra csinálja. :)
2013. máj. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Ráhel14 válasza:
Persze, elég nehéz elmagyarázni az én frizuimat :)
2013. máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Vittem már képet, többször is. Én is úgy adtam elő, hogy lehetséges-e ilyen frizurát előállítani, és akkor szépen meg lehetett vele tanácskozni a mikéntjét, a végeredmény pedig még jobban is tetszett, mint a kép, mert nem lemásolta, hanem az én fejemhez igazította.
2013. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!