Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Középhosszú a hajam. Mit tegyek?

Középhosszú a hajam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Középhosszú a hajam, szőke színű. Kiskoromban fényes volt és egyenes, de most olyan, hogyha megmosom, kifésülöm és megszárítom úgy nézek ki mint egy oroszlán. Mármint olyan a hajam mint egy oroszlánsörény. Magától olyan csigás lesz a hajam, mintha becsavaroztam volna. Nagyon szétáll. És nem lapul le. Pedig imádom kiengedni a hajam, de így nem merem, mert olyan a hajam mintha feltupírotam volna. Tudtok valami tippet mondani, hogy mit csináljak vele, hogy ne legyen ilyen? Előre is köszi a válaszokat.
2013. máj. 23. 19:11
 1/4 anonim válasza:

Gondolom már megörültél neki hogy "Na van egy válasz"...de nem erre akarok válaszolni, hanem csak annyit mondok hogy:


Látom egyre többen szeretik a SZJG-t :D Én is most fogok belekezdeni, pár sort már megkukkantottam és nagyon tetszik :D

2013. máj. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. nem kellene kifésülni. Teszel rá hajhabot vagy krémet vagy bármit vizesen, belefésülöd és megszárítod a hajadat. A következő hajmosásig nem fésülöd, akkor kicsit összébb fog állni, csigás lesz, kezeddel igazgathatod.

2. beszárítod formára, kihúzod kefével és úgy szárítod.

3. vasalod (nem kellene)

2013. máj. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! ): Nem fogom vasalni a hajam, mert

1. Nincs hajvasalónk

2. Anyukám nem engedi

2013. máj. 24. 14:07
 4/4 A kérdező kommentje:
:)
2013. máj. 24. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!