Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon vékonyszálú a hajam....

Nagyon vékonyszálú a hajam. De a fodrász szerint nincs kevés hajam?

Figyelt kérdés

Tehát, eddig mellig érő hajam volt, de most levágattam a vállam és az állam közé érőre. Természetes szőke hajam van, sokan irigylik a színét. Az összes női családtagom szerint a rövidebb haj jobban áll. De én mindig csodáltam a nagyon hosszú hajat. (értsd. derékig érő, vagy tovább.) Én elég alacsony is vagyok 155 cm. Nem tudom mit csináljak....Növesszem meg nagyon hosszúra? Mert az biztos hogy olyanra nem hagyom amilyen volt régen, tehát vagy ilyen. [link] Csak ezzel az a baj, hogy nekem nagyon vékony a hajam. Vagy ilyenre [link]

Szerintetek tényleg nem kéne hosszú haj annak akinek nagyon vékonyszálú a haja?

Segítenétek? :))



2012. nov. 3. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
hát ha nagyon vékony szálú,akkor ne erőltesd
2012. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Gordon Freeman ***** válasza:
a fodrász biztos jól mondja, azért mert vékony szálú, attól még miért ne lehetne sok hajad??? :)
2012. nov. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oké ezt értem, de attól még lehet szép a nagyon hosszú haj?
2012. nov. 5. 14:11
 4/10 Gordon Freeman ***** válasza:

persze, miért ne lehetne szép a nagyon hosszú haj??

:)

2012. nov. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi :))
2012. nov. 5. 19:14
 6/10 anonim válasza:

Szia!


Nekem is vékony szálú hajam van és derékig érő és egyáltalán nem tűnik kevésnek. Vannak trükkjeim. Kövesd a blogom és megosztok veled is mindent.

[link]

Üdv :-)

2012. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem iszonyat vékony szálú hajam van és deréknél egy picit tovább ér. Eddig mindenki dicsérte. Szerintem növeszd meg :)
2012. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)) Megnövesztem.

Mondanátok pár tippet, hogy mivel nő egy picikét gyorsabban a hajam?

2012. nov. 23. 21:47
 9/10 anonim ***** válasza:
ricinusolaj, napi 3-4 liter víz, b-komplex kapszula, fejbőrmasszázs, csalán sampon vagy öblítés, elvileg a körömdörzsölés is (reflexológia) és egyél kölest :)
2012. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2012. nov. 23. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!