Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszín illene hozzám?...

Milyen hajszín illene hozzám? A bőröm fehér (nagyon) a szemem barna.

Figyelt kérdés

Segítenétek?:( Meg szeretném változtatni a hajszínem az eredeti aranybarna, színezve volt sötétbarnával ami fekete lett de amúgy is sötétet szerettem volna. Most vöröses barna és nem tudom eldönteni milyen szín állna jól.

A Loreal paris casting creme gloss hajszínezőjét szeretném használni.

Itt vannak az árnyalatok:


[link]



2013. máj. 24. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez elég nehéz mert vörösesbarna hajat kevés szín fog meg ezek közül. Világosítani nem fog egyik sem ha világosabbat akarsz tehát ennél max sötétebbet választhatsz.

Én a burgundit választanám.

2013. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, igen elfelejtettem írni hogy a sötét hajszínt szeretnék :) nem áll jól a világos:D
2013. máj. 24. 14:36
 3/4 anonim ***** válasza:
pedig a nagyon fehér bőrhöz nem fog jól állni a sötét hajszín. én a karamellt választanám, vagy a mézszőkét.
2013. máj. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem is tudom.. Most hogy jön a jó idő már barnulgatok de akkor is nagyon fehér vagyok és pirosas az arcom azért akarok szabadulni a vöröstől és ugye festék festéket nem világosít... Egyenlőre az a biztos hogy kipróbálok egy szép barna színt és utána meglátom mi lesz :D
2013. jún. 3. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!