Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azt nem érem nem fogja meg a...

Azt nem érem nem fogja meg a hajam se a krepp paír se az ételfesgték a hajam sötét barna 22/L Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Te mit akarsz krepp-papírral meg ételfestékkel a hajadon? Jó hogy nem falfestékkel próbálkozol.

Léteznek hajfestékek, színezők, illetve lágy pasztell krétával tudsz hajszínt változtatni.

2013. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi nem szereetném a hajam roncsolni és szerintem rendes választ is kaphatnék
2013. máj. 24. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak a szőke hajat fogják be. Ki kell szőkíteni a hajad és aztán színezni, viszont ezek tényleg elég rossz megoldások. Nyugodtan használhatsz hajszínezőt az se árt a hajnak max. drágább, de sokkal tartósabb és szebb színt eredményez.
2013. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert szerinted a krepp-papíron valami speckó hajbarát festék van pl...? Megsúgom, nem, káros ugyanúgy.

Amúgy meg elég egyszerű, hogy azért nem fogja meg, mert sötét a hajad. Sőt, a színezőkből, és a hajadnál világosabb hajfestékekből sem látszana szinte semmi.

Ha tarka hajat akarsz, szőkítsd le és fesd be (a hajfesték még mindig kevésbé árt, mint az ilyen célra nem bevizsgált hobbikellékek), ha meg semmiképp nem akarod, akkor tetess fel póttincseket.

2013. máj. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

ne halgass rájuk :) nekem a sötét vöröses barna hajamat simán befogta a krepp papír de itt egy videó én így csináltam :)

https://www.youtube.com/watch?v=nQ6FTh31vRY

ne törődj vele hogy a csajnak világosabb a haja nem számít :)

2013. aug. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!