Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Műkörömmel lehet krumplit...

Műkörömmel lehet krumplit pucolni?

Figyelt kérdés
anya azt akarja,hogy segítsek és pucoljak krumplit de tegnap csináltattam meg a körmöm és félek,hogy tönkre megy meg a krumpli koszos ,hogy mondjam neki,hogy nem fogom megpucolni,hogy ne ordibáljon velem?
2013. máj. 25. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hogyne lehetne -.-ˇˇ ha minőségi munka akkor semmi baja nem lesz a körömnek
2013. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben inkább késsel pucolnám, nem a műkörömmel!
2013. máj. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
persze h lehet!Na meg lehet mosni is lehet utána! -.-Nekem is volt műkörmöm,mindent tudtam vele csinálni!
2013. máj. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Anyának is meg nekem is műkörmöm van kb 4 éve!

Semmi baja,anya a konyhakertben gyomlál,stb és semmi baja. Én is szoktam vele krumplit pucolni!

2013. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát, a körömmel nem, arra való a pucoló, vagy a kés. De amúgy ha a kezed működik, akkor ezeket meg a krumplit is tudod benne fogni, tehát igen, lehet olyan kézzel krumplit pucolni, amin műköröm van. Hajrá! Szar kifogás anyádnak....
2013. máj. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

És az étkezéshez, terítéskor odarakott kést, hogyan fogod meg?

Vagy nem eszel, mert nem tudod a husi feldarabolásához a kést megfogni?

2013. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bármint meg lehet tenni műkörömmel is, akár krumplit pucolni, akár kést használni...
2013. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet.
2013. máj. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora pi*csa vagy istenem. Lehet krumplit pucolni megnyugtatlak.
2013. máj. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hát ez röhej... de egyszerű, állj oda elé, h szia, anya, egy elkényeztetett liba vagyok, és pár krumplit se vagyok képes megpucolni. Nekem is volt már műkörmöm, meg minden bajom, attól függetlenül egy szó nélkül segítettem, ha megkértek. Ha az én lányom lennél, nem erőltetném, de hogy utána a kajából se kapnál, az is biztos. Tudod, 'aki nem dolgozik, ne is egyék.' ezt se poénból találták ki. Remélem tegnap óta nem haltál bele ebbe a hatalmas problémába...
2013. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!