Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolajról vélemény?

Ricinusolajról vélemény?

Figyelt kérdés
Mennyit nől tőle a haj? Milyen gyakran kell használni? Szemöldökre mennyi időközönként? Nem zsírosodik tőle?Valaki aki használta már leírná a véleményét?
2013. máj. 25. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Imádom:Mert puha és hidratált lett az amúgy száraz hajam.Mert tényleg gyorsabban nőtt tőle a hajam!

Utálom:Mert kihullott elég sok hajam tőle pedig azért kezdtem el használni,hogy az amúgy ritka hajamat besűrítse,most meg annyi hajam van mint egy öregasszonynak.

2013. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én használtam hajra, de szerintem semmit se nőtt tőle, viszont baromi macerás volt..jelenleg a szemöldökömre is kenem rendületlenül, de nem igen látok változást. A szempillám viszont mintha hosszabb lenne:D
2013. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Először a szempilláimon próbáltam ki, reménykedtem hogy használ, annyi jót olvastam róla de sajnos csalódnom kellett. Mióta rákerült a ricinus olaj hullik... Ezért nem merem hajon kipróbálni.
2013. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is használtam hajra, szempillára és szemöldökre is. szemöldököm nem nőtt tőle,a szempillám sem lett hosszabb de mintha vastagodott volna egy kicsit , amúgy ez macerás mert én ujjal vittem fel a szempilláimra és mindig belefolyt a szemembe a ricinus. Hajra(ricinus+oliva+ B-vitamint szedtem) pedig először hullott tőle nagyon , majd a következő mosásnál alig jött ki pár hajszálam , viszont nem tudtam belőle kimosni és zsíros hatása volt. Igazából nem tudom eldönteni ,hogy most használt -e 1,5 hónap alatt 3cm-t nőtt a hajam.És tényleg puhább tőle a haj , csak kimosni nem egyszerű:S Amúgy szerintem megéri , mert tök olcsó és puha lesz tőle a hajad ha más nem. Ja és szerintem szerez be szilikon mentes sampont , azzal elvileg könnyebb kimosni.Szempillára , szemöldökre mehet minden nap kúraszerűen csináld.
2013. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kentem a hajamra, de azon kívül, hogy még mosás után is éreztem azt a szörnyű szagát mást nem csinált vele.
2013. máj. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem nő tőle a haj, max kihullik a fele.Kimosni szinte lehetetlen normálisan, és bűzlik is tőle az ember.
2013. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!