Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tüntessem el a mitesszer...

Mivel tüntessem el a mitesszereket?

Figyelt kérdés
2007. szept. 19. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
bízd kozmetikusra mert ha szakszerűtlenül csinálod csak ártani fogsz magadnak és a bőrödnek
2007. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
23%
szerintem ha bekened az arcod szappannal akkor egy idő után eltűnik gondolom teneked zsirosabb a bőrőd mint kellene ,vagy az is megteszi ha nem kened krémes állagú dolgokkal a bőröd
2007. szept. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Heti 1 kamillás gőzölés után használj bőrradírt.Keress a bőrtipusodnak megfelelő tonikot+kipróbálhatod az élesztőpakolást is.
2008. aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szappant VÉLETLENÜL SE! Eltömi a pórusokat (kozmetikusom mondta, nem magamtól beszélek ilyet) Próbáld ki az Anaconda Clearoderm arclemosó zselét, kellemes uborkás illata van, és nekem az levitte! Érdemesebb külön problémás bőrre készült arclemosókat venni, tonikot, zselét, ilyesmit, és hetente kb. egyszer pórusösszehúzó pakolást felkenni.
2010. máj. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!


Lehet,hogy mindenkinek másra van szüksége,de nekem az használt az arcbőrömre,hogy naponta kétszer,reggel és este megmosom szappannal az arcom,s utána bekenem (nem száraz bőrre való) arckrémmel,illetve még heti egyszer radírozom. (Nekem ezzel a szappanos "kúrával" kb. 2 hét után sokkal szebb lett a bőröm,s kevésbé zsírosabb.)

2010. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sajnos a pórusok nem ajtó amit be lehetne csukni illetve össze lehetne húzni.Ezáltal hiába tiszta a bőröd ,ha pórusaid nyitva vannak azokba bele fog ülni a por ami egy idő után oxidálódik és fekete vagy barnás színű lesz.Megoldás amivel gyakorlatilag csakis és kizárólag javítani lehet.Petrezselyem pakolás.A nyomkodás tilos és felesleges,idő kérdése hogy újra eltömődjön.A tonik is alapkozmetikus és nem divat ápolószer,erre tényleg szükség van.Lehetőleg alkohol és varázsmogyoró/allantoin/ mentes legyen.(alkohol csak szárit,a varázsmogyoró hiába mondják nem tesz jót a bőrnek)
2011. jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!