Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tüntessem el a dekoltázs...

Mivel tüntessem el a dekoltázsomon lévő pattanásokat és mitesszereket?

Figyelt kérdés
Kozmetikusra nincs pénzem.
2010. jan. 26. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
bőrradírral és pakolással. az arcra való pakolások jók a dekoltázsra is.
2010. jan. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Nyomkodd ki - ez valószínűleg jó sokáig tart - fertőtlenítsd le, majd minden fürdésnél, de legalább naponta egyszer radírozd végig a bőrt. Én ilyen faháncsszerű anyagból készített kis törölközővel szoktam, mert a bőrradír sem olcsó mulatság. Viszont e a módszer 99%-os, max 1-1 pattanás jelenik meg, de az se jellemző, ha alaposan csinálod.
2010. jan. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jó erős kamillateás lemosással.

és otthon mindig hagyd szellőzni a bőröd, mindig mélyen dekoltált ruha legyen rajtad, soha ne fedd el a bőröd, ha otthon vagy.

2010. jan. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Régen nyomkodtam, de 2-3 nap után mindig visszajönnek.Az utolsó válaszolónak pedig, jó hogy mondtad máris átvettem a blúzom.
2010. jan. 26. 11:57
 5/5 anonim válasza:

Nekem van egy biztos módszerem a pattanások ellen, igaz dekoltázsra még nem használtam,de biztos oda is jó egy próbát megér.

A kamillás főzet tényleg jó.

Pár kanál kamillát (attól függ milyen nagy a felület amire kell annál több kamilla kell) forrázz le forró vízzel, majd hagyd 5-10 percig állni. vattát márts bele majd törölgesd át a dekoltázsod. jobb ha reggel és este használod, de este minimum.

Ha hegek,kis sebek maradnak utána a bőrödön (a sok nyomkodás miatt) naponta/kétnaponta burgonya levével kenegesd (majd mosd le) két hét után látszani fog az eredmény.

Még egy egyszerű módszer ha ezek "nem jönnének be":

Oliva olajat és sót keverj össze kenhető állagúra,majd ezzel radírozd le a bőrödet. Aztán zuhany alatt langyos vízzel zuhanyozz le.

Ezek nagyon egyszerű készítmények de hatásosak.

remélem tudtam segíteni. Majd írj a fejleményekről :D

2010. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!