Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a miteszereimmel?

Mit tegyek a miteszereimmel?

Figyelt kérdés
Nagyon zavarnak bár meg csak 13 vagyok es mar kb 3 éve kijöttek a bőrömön. Tudnátok valami jo arclemosot ajánlani ami segít az eltűnésèben? vagy valami mast Előre is köszi.

2013. máj. 25. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, 14 éves vagyok és nekem is ez a bajom. Az orromon nagyon sok mitesszer van. :/ ha már nagyon csúnya lesz, akkor menj el kozmetikushoz és ő majd valamit felír. :) én kb. 3-4 havonta járok és ezen kívül minden nap használok arctisztító tejet (Himalaya) és ezzel mosom le a sminket is. Utánna tonikkal( avon mitesszer eltávolító tonik) áttörlöm az arcom és ha olyanom van akkor bekenem csak azon a helyeken körömvirágkrémmel. Ja és hetente egyszer bőrradírozom az arcom. (garnier mitesszer eltávolító). Ha ez vagyon sok lenne próbáld ki a sószappant. Este vidd fel az arcodra és hagyd rajta egész éjszaka. Reggel csak most le simán. :) remélem segítettem :*
2013. máj. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm ez sokat segített majd a szappant kiprobalom!!!
2013. máj. 26. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
neeeeeeeeeeee.semmilyen szappant.ne. nem tanultad bioszon? bármit is mondanak, szappant nem szabad, mert nagyon csúnya lesz tőle a bőrőd. Nekem most van egy isteni Nivea arcvizem, meg a garnier mitteszereltávolító amit az előző mondott, amelyiknek ilyen feje van. ha nagyon sok van gőzöld. forralj vizet, törülközőt a fejedre és hajolj fölé. aztán nyomd ki őket utána tonik, valami tisztító maszk és hidratálás.
2013. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tenyleg nem jo a szappan? nem tudtam, megprobaltam a nyomkodast es bevallt sokkal kevesebb miteszerem van de sajnos par helyen nem csak a kis miteszer hanem ver is jott es ott sebes lett, de azota elmult es nem latszik
2014. okt. 9. 22:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!