Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal, és...

Mit csináljak a hajammal, és milyen hajszín illene hozzám?

Figyelt kérdés

Gyakran megszólnak a tanárok és ismeretlen felnőttek,hogy 14 éves létemre minek festetem a hajam,pedig ez nem igaz.A hajamnak elég furi színe van: van benne elég sok világosszőke tincs,azok alatt a hajam nagy része sötét és barnásvörös,legalul pedig sötétbarna,szinte fekete.Én szeretem,h ilyen meghatározhatatlan színe van,de beszólások kezdenek egyre jobban idegesíteni...Mit csináljak vele,h elfogadhatóbb legyen?Világosítsam?Próbáljam vorösíteni? Vagy barnítani? Vagy fogadjam el és hagyjam így? Befesteni semmiképpen nem akarom.

Ui: Nagyon világos bőröm és kék szemem van,úgyhogy a nagyon sötét haj szerintem nem állna jól.



2013. máj. 26. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
szerintem csak egyszerűen mondd meg nekik hogy nem festeted nyugodtan kérdezzék a szüleid és azt is hogy ha be is lenne festve akkor sem tartozna rájuk mert a te hajad ja és ha nem fogadják el akkor csak egyszerűen kapják be:)
2013. máj. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Hogy mit csinálj? Szard le őket. Ha eleve ilyen a hajad, akkor meg mi a francnak szólnak bele? Mondjuk én 15 vagyok és 3 éve festem a hajam - melír szinten - és a tanárok megszokták.
2013. máj. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,ezt szoktam én csinálni,csak egyházi suliba járok,ezért veszik ilyen komolyan a hajkérdést.
2013. máj. 26. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!