Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami recept vagy ilyesmi...

Van valami recept vagy ilyesmi amitől a haj egy kicsit gyorsabban nő?

Figyelt kérdés
Ja és még hogy amikor megmosom akkor olyan száraz meg minden és szeretném hogy szép,selymes legyen erre nem tudtok valami jó sampont/balzsamot?

2013. máj. 26. 17:09
 1/2 anonim válasza:
Szia! egy ideig én is ezzel maceráztam,nekem fenékig érő hosszú hajam volt, levágattam,és kezdtem vasalni,szóval eltört lett.Nekem a ricinus olaj rengeteget segített,erről te is olvashatsz pölö googléról,nekem havonta ettől 2-3 cm-ert nőtt.Ahogy pár ismerősömnek is, a patikában lehet kapni , 100-150 ft-ért.Mondd ,hogy külsőre kell,mert belsőre,ha megiszod,hashajtó hatású:D...Akkor amit én csináltam még,az a tojássárga,ha rákened , az is jó.Na meg ha összekevered a tejjel,attól még selymes is lesz.:)Én próbáltam még a hagymát,bár csak a baj volt vele,meg büdös is lett..de tudok adni még pár tippet,ha hajat akarsz növeszteni..ja,ha szép hajat szeretnél,ne vegyél Shaumát meg egyéb macerákat,hanem Wu2-öt vagy mit.Ha akarsz tippeket,írj üzenetet.:)
2013. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenkinek ki kell tapasztalni, mi válik be. Én a ricinussal hónapokon át kísérleteztem, végül feladtam. A hajam nem nőtt tőle gyorsabban, és annyira hű de jól nem is ápolta, mint azt sok ismerősöm mesélte, ellenben baromira hullott a hajam. Eléggé megijedtem, aztán sok gondolkodás után rájöttem, hogy talán a ricinusnak is lehet köze a hajhulláshoz, mert kb. azóta hullott a hajam, amióta használtam. Szóval inkább abbahagytam.


Azóta egyébként nem hullik a hajam. Idén kipróbáltam a Bánfi hajszeszt, mert ez is erősíti a hajat, ami elengedhetetlen a hosszú, dús hajkoronához. Ez sokkal inkább bevált. Amióta használom sokkal erősebb, dúsabb, egészségesebb a hajam és gyorsabban is nő. Nekem mondjuk eleve dús a hajam, de amikor elmentem fodrászhoz a szokásos tavaszi hajvágásra, még ő is elcsodálkozott, hogy milyen szép erős, dús a hajam. Kérdezte is, hogy mit csináltam vele. :D

Ezenkívül vitamint szedek még, nem kell a legdrágábbakra gondolni. Nekem bevált a dm-s, das gesunde plus hajvitamin is, ráadásul a körmöm is erősebb tőle. Egyszer össze is hasonlítottam valamelyik nagy márkás szépségvitaminnal is, nagyjából ugyanazok az összetevők, töredék áron. :)


Ezenkívül nagyon fontos a rendszeres ápolás. Főleg a bánfi mellett, mert sajnos szárítja a hajat. Hiába hogy csak a fejbőrbe masszírozom, akkor is szárítja a hajam. Rendszeresen használok balzsamot (kallos kasmíros) és pakolást (kallos latte), ezeket imádom, nagyon jó puha és selymes tőle a hajam. És a törölközőszáraz hajamra alverde szőlőmag és avokádóolajos hajvégápolót szoktam tenni.

Nekem ezek beváltak, így egészséges, fényes a hajam és gyorsabban is nő, mint korábban.

2013. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!