Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz hogy akinek nagyon...

Igaz hogy akinek nagyon világos bőre van annak nem áll jól a barna/sötét hajszín?

Figyelt kérdés
Szőke hajamat szeretném gesztenye barnára festeni de a barátaim szerint nem fog jól állni mert nagyon világos a bőröm. De sok olyan ember van akinek természetesen barna a haja és világos a bőre mégis nagyon szépek. Szerintetek?

2013. máj. 26. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon világos bőröm van és kék szemem. Mégis akkor néztem ki a leghülyébben, amikor szőkített hajam volt. Ez a középbarna, mahagóni szín (mikor melyik), sokkal jobban áll, és nem csak szerintem.
2013. máj. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A fehér arcodat még tovább fogja fehéríteni, nagy lesz a kontraszt a hajad és a bőröd színe között. De ki mondta, hogy ez rossz...? Nekem személy szerint nagyon tetszik az ilyesmi; bájos, rejtélyes hatást kelt. Ha világosabb lenne a bőröm, már tuti befestettem volna a hajam sötétbarnára.
2013. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Hófehér vagyok,zöld szemmel és feketére festem a hajam. Nagyon jól áll,jobban mint az eredeti hajszínem (sötétszőke) és mindenki csak dicséri. A fehér bőrt a világos hajszín sokkal jobban sápasztja mint a sötét. A sötét ad egy keretet az arcodnak,a világosba meg beleveszne a világos bőröd.
2013. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem mindig.
2013. máj. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is fehér bőröm és zöld szemem van. Eredeti hajszínem középbarna. Volt szőke melírom is, de most sötétbarnára festem a hajam és mások szerint is ez jobb, mint az eredeti ( a szőkésről nem is beszélve:D)
2013. máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy a világos bőrhöz kimondottan jó a sötétebb hajszín. Van, aki világos hajjal és szőkén, olyan áttetsző, vagy nem is tudom, hogy mondjam, míg barnával teljesen jó. Van egy osztálytársam, nagyon fehér bőre van, kék szeme, és sötétbarna haja, szerintem nagyon jól áll neki, szép.

Az én bőröm is elég halvány (bár elég hamar barnulok), és nekem is jól áll a barna haj.

2013. máj. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, ha nagyobb a kontraszt a haj és a bőrszín között. Szintén fehér bőröm van, természetes fekete hajam, a szemem is szinte fekete, tetszik így. :)
2013. máj. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak voltak :))
2013. máj. 27. 09:26
 9/12 anonim ***** válasza:

Neki is nagyon jól áll :)

[link]

2013. máj. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

sok embernek van a hófehér bőréhez eredeti nagyon sötét haja, pl. férejm is ilyen, hozzá zöld szem, de hát azért nem fogja befesteni a haját :D

próbáld ki, szerintem jó lesz, bár mindenkinek az eredeti hajszíne áll legjobban, kivéve, ha egérszürke...

2013. máj. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!