Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz hogy akinek nagyon...

Igaz hogy akinek nagyon világos bőre van annak nem áll jól a barna/sötét hajszín?

Figyelt kérdés
Szőke hajamat szeretném gesztenye barnára festeni de a barátaim szerint nem fog jól állni mert nagyon világos a bőröm. De sok olyan ember van akinek természetesen barna a haja és világos a bőre mégis nagyon szépek. Szerintetek?

2013. máj. 26. 22:50
1 2
 11/12 anonim válasza:
nekem is vilagos borom es termeszetes nagyon sotetbarna, telen szinte fekete hajam van (es sotetbarna szemem) es a szoke borzalmas lenne:D
2017. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Csak képeken nézett ki jól a hajam amikor festettem vagy 3 évig, élőbe prüd,kezelhetetlen nem egyenletes szinü volt.

2 év után lenövesztettem, válig eröre eredeti hajszinem sötét barna, és sokkal jobban áll, természetesebb jobban kiemeli az arcom karakteres vonásait és szebb vagyok vele, nagy hülyeseg volt szőkiteni, de legelább kiprobaltam, es már tul vagyok rajta nem fogom többet festeni.

2020. júl. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!