Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Veet tégelyes zselégyantát...

Veet tégelyes zselégyantát tényleg le lehet mosni a lehúzó csíkról? És felhasználható újra? Nem dugítja el a lefolyót?

Figyelt kérdés

2013. máj. 27. 14:46
 1/4 anonim válasza:
Igen lelehet mosni, én meleg vízbe szoktam "áztatni" és leolvad róla, ha ez nem valósul meg teljesen akkor még meleg folyó víz alá teszem a csíkot és leviszi a vízsugár.
2013. máj. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor a bőrről is lejön könnyen, rajta maradt? :)

Eddig a hideg gyantacsíkokat használtam, de azt nagyon nehezen tudtam csak levakarni magamról...


És a lefolyóval nem lesz gond? Mert azért így egy idő után az egész tégely ott köt ki...

2013. máj. 28. 15:02
 3/4 anonim válasza:
Igen nagyon könnyen lejön a bőrről is. Tényleg ilyen zselé állagú valamit képzelj el,nem hiszem,hogy ettől lenne baj a lefolyóval,ha azt nézzük mennyi hajszál meg más köt ki ott.
2013. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Azt hiszem kipróbálom :)

Csak pont ez jutott eszembe, hogy a sok hajra ráragad a gyanta és összeáll, akkor azt az életben ki nem tisztítjuk... nah mindegy max kinyír a család :)

2013. máj. 28. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!