Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok ajánlani Debrecenben...

Tudtok ajánlani Debrecenben hajhosszabításra jó szakembert?

Figyelt kérdés

Volt már nekem hajhosszabbításom kétszer is, de annyira szúrt a tincs töve, hogy 3 hétnél tovább nem bírtam és leszedettem.

Most szeretnék megint, de olyanhoz szeretnék menni, aki tényleg igényes munkát végez nem horror áron és európai hajból szeretnék.

Nagyon reklámozza magát az Essentials szalon a Nagy Lajos király téren, de nekem a képek alapján nagyon nagynak tűnik a haj tövén a gyanta. Nekem most elég rövid a hajam és a munkám miatt sokat van összefogva, szóval nem tudom milyen érzés lehet olyan sok hosszanti gyantás tövű hajat hordani, összefogni.


2013. máj. 27. 16:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!