Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy mondjam meg anyának,...

Hogy mondjam meg anyának, hogy epilálni szeretném a lábam? 13/L

Figyelt kérdés
Hogy hozzam szóba ezt a témát? Hogy kérdezzem meg? Ti hogy kérdeztétek meg? Értelmes válaszokat szeretnék!

2013. máj. 27. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Így: "Anyu, szőrös vagyok, epilálni szeretném a lábam!" :D

De most komolyan, én is ennyi idősen kezdtem el. Mondtam anyukámnak, hogy az osztályban ez már téma és sokan szőrtelenítenek, engem is zavar a szőr. Természetesnek vette a dolgot és már magyarázta is, hogy hogyan érdemes.

2013. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Anya, epilálni szeretném a lábam.


Nem kell túlbonyolítani meg körbekeríteni a dolgot.

2013. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
biztos, hogy elakarod kezdeni szőrteleníteni? mert ha szőke, akkor inkább ne kezd el, mert később nagyon erős lesz. nővérem is 12 évesen kezdte el, és jelenleg borotválni nem is tudja, mert annyira erős, hogy már nem viszi le neki, csak a gyanta. szóval csak, akkor kezd el ha fekete. én meg 8. után kezdtem el. és jelenleg egyáltalán nem erős. de akkor is hülye voltam, hogy ekzdtem. szóval ha szőke, akkor ne kezd el. amúgy meg a kérdésedre nem tudok válaszolni. nekem anya még mos se tudja, hogy borotválom alábam, pedig 17 vagyok. csak nincs valami jó viszonyunk.
2013. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat! Holnap szerintem elfogom neki mondani! :D am utolsónak: sötétnarna a hajam és a szőröm is sötétbarna és nagyon erős...:'(
2013. máj. 27. 22:35
 5/6 anonim válasza:
14 vagyok 10 évesen kezdtem borotválni tudom hogy nem kellett volna de mindig idősebb barátnőim voltak akik akkor már csinálták és beszéltek is róla ezért én is elkezdtem, nem erősödött csak gyorsabban nő
2013. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én (is) borotválom a lábam ugy hogy anyum nemtudja... Nekem nagyon megerősödött és nagyon gyorsan is nő vissza. Nálunk az osztályban már a lányok 99%-a szörtelenit és rendszeresen is beszélnek rola hogy az anyjuk legyantázta nekik meg minden és ezt olyan rossz hallani.. Ezért én is megakarom kérni anyát hogy adja kölcsön az epilátorát, igy ő is tudná és nem kéne elötte titkolóznom..
2013. máj. 29. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!