Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vagy mivel tudom a...

Hogyan vagy mivel tudom a fenekemet és a hasamat feszesebbé tenni? Torna vagy krém? Bármilyen megoldás érdekel!

Figyelt kérdés
2 gyermeket szültem és picit megnyult a böröm!
2013. máj. 27. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha csak feszesítés a célod, nem fogyás, akkor végezz hasizomgyakorlatokat illetve comb és fenék gyakorlatokat.


Has: Hasprés, lábemelés

Comb-fenék: Kitörés, guggolás

2013. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Használj feszesítő testápolókat sokat javítanak az állapotán.
2013. máj. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fogyni semmiképpen nem szeretnék csak feszesedni! Melyik testápoló jó? Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 28. 07:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Yamuna paprikás masszázsolaj :) Nézz utána krémmánián :) Csak vigyázz vele, nehogy szembe, szájba... kerüljön.
2013. máj. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem a krémeket el lehet felejteni. mozogj, kitörések, guggolások, futás, hasra pedig felülések, hasprések
2013. máj. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Krémek helyett 1000x jobb, ha gyakorlatokat csinálsz.

Fenékre nagyon jó a guggolás, kitörés és az ehhez hasonló gyakorlatok:

[link]

Hasra pedig a hasprés.

2013. máj. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kiprobálom! :-)
2013. máj. 29. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!